Tallinn Music Weekil vallutavad linna kodumaised ja välismaised tippartistid

Alates 2009. aastast igal kevadel Tallinnas toimuv linnafestival Tallinn Music Week (TMW) pühitseb erinevaid kunstivorme esitledes loovust, uudishimu, vabadust ja võrdõiguslikkust. Festivalil on esindatud kõik žanrid ja kuulamist jätkub kõigile!

Pilt: TMW/Mart Sepp

Tallinn Music Weekil vallutavad linna kodumaised ja välismaised tippartistid

Alates 2009. aastast igal kevadel Tallinnas toimuv linnafestival Tallinn Music Week (TMW) pühitseb erinevaid kunstivorme esitledes loovust, uudishimu, vabadust ja võrdõiguslikkust. Festivalil on esindatud kõik žanrid ja kuulamist jätkub kõigile!

TMW-l astuvad üles erinevad Eesti ja maailma artistid ning muusikavalik ulatub klassikalisest muusikast hip-hopi, rocki ja tehnoni. Festivali üksikasjaliku kava leiad SIIT. Festival kestab pühapäevani!

TMW 2017 siduvaks teemaks on kestlik areng ning sellega seotud valdkonnad keskkonnasäästlikkusest linnaarenguni ja kogukondade ühendamisest võrdõiguslikkuse edendamiseni. Festivali tuumaks on ettevõtluse arendus, rõhuasetusega muusikasektoril ja teistel loovtööstuse harudel, märksõnadeks innovatsioon, säästev areng, tuleviku töövõtted ja -oskused, tehisintellekti kasvav roll loomeprotsessides ning uue ja traditsioonilise meedia mõjuväljade analüüs tõejärgses maailmas. Eesti 2017. aasta Euroopa Liidu eesistujamaa staatus asetab konverentsi arutelude raskuskeskmesse ka digitaalse ühisturuga seonduvad teemad.

Festivali kontserdite kava:

31 Märts
Jazzkaare & Eesti Jazzliidu lava
Koht: Vaba Lava
19:00 - Tõnu Naissoo Hammond Trio (EE)
19:30 - Andre Maaker (EE)
20:00 - Sooäär/Yaralyan/Ounaskari (EE)
20:30 - Kadri Voorand & Mihkel Mälgand (EE)
21:00 - Robert Jürjendal & Kaido Kirikmäe (EE)
22:00 - Debra's Dream (FR)
22:30 - Erki Pärnoja : EFTERGLOW (EE)
23:00 - Kirke Karja Quartet (EE)
23:30 - WorldService Project (UK)
00:00 - Jason Larnell Hunter (EE)

Telia esitleb: Intsikurmu lava
Koht: Kino Sõprus
19:00 - Siv Jakobsen (NO)
20:00 - Frankie Animal (EE)
21:00 - Úlfur Úlfur (IS)
22:00 - Moddi (NO)
23:00 - Jumo (FR)
00:00 - Windy Beach (EE)
01:00 - The Holy (FI)


Üle Heli x Nonclassical x C3 Festival x Japan Sound Portrait õhtu

Koht: Mustpeade Maja
18:30 - There Are No More Four Seasons (SE)
19:15 - Hauschka (DE) & There Are No More Four Seasons (SE)
19:30 - OurEyes Collective (UK)
20:00 - Hauschka (DE)
20:30 - Delicate Features (RU)
20:30 - The Hermes Experiment (UK)
21:00 - Eeter (EE)
21:30 - Aisha Orazbayeva (KZ)
21:30 - Argo Vals (EE)
22:00 - Mikko Joensuu (FI)
22:30 - M.A Beat! (FR)
22:30 - Midori Komachi (JP)
23:00 - Flamingods (UK)
23:30 - Abirdwhale (JP)
23:30 - Mart Avi (EE)
00:00 - Maarja Nuut & Hendrik Kaljujärv (EE)
00:30 - Lucidvox (RU)
17:00 - TMW Jutud: Erkki-Sven Tüüri uue autoriplaadi "Peregrinus Ecstaticus" vestlusring

Tuborg Green Club: Full House Agency lava
Koht: Venus Club
19:00 - Antikvariniai Kašpirovskio dantys (LT)
19:45 - Beyond Beyond (EE)
20:30 - Liis Lemsalu (EE)
21:15 - Lepatriinu (EE)
22:00 - Coals (PL)
22:45 - Blahalouisiana (HU)
23:30 - Würffel (EE)
00:15 - My Baby (NL)

Fullsteami 15. sünnipäev
Koht: Kultuurikatel
19:00 - DJ Kridlokk (FI)
19:00 - Paperi T (FI) (DJ-sett)
19:30 - Daniel Levi (EE)
20:45 - NOËP (EE)
22:00 - Huoratron (FI)

Raadio 2 lava
Koht: Von Krahl
19:40 - Rake (EE)
20:15 - The Notes (EE)
21:00 - Shtuby (IL)
21:40 - Progress (EE)
22:20 - Mick Pedaja (EE)
23:00 - Iiris (EE)
23:45 - Sløtface (NO)
00:20 - The Boondocks (EE)
01:00 - Teksti-TV 666 (FI)
01:40 - Florian Wahl (EE)

Rada7.ee spektaakel
Koht: Sinilind
20:00 - Roxy Jules (DK)
21:00 - Solidaarsus (EE)
21:30 - Luurel Varas (EE)
22:00 - VIEW (FI)
22:30 - GIUNGLA (IT)
23:00 - Of Roofs, Genes and Stolen Meanings (EE)
23:30 - EiK (EE)
00:00 - Karmakoma (SI)
00:30 - Mauno Meesit (EE)
01:00 - Venior (FI)
01:30 - REGRET (EE)

World Clinic lava
Koht: Renard Coffee Shop
20:00 - Wolfredt (EE)
21:00 - Fallen Flags (DK/EE)
22:00 - White Sparks (EE)
23:00 - PH (FI)
00:00 - Miss Velvet & The Blue Wolf (US)

Trad.Attack! (EE) & Onuka (UA)
Koht: Vene kultuurikeskus
21:00 - Trad.Attack! (EE) & Onuka (UA)
22:10 - Onuka (UA)
KUKU kunstiklubi Hysteria
Koht: Kuku Klubi
20:00 - Karamell (EE)
21:00 - PVC16 (EE)
22:00 - БЦХ (RU)
23:00 - Sheep Got Waxed (LT)
00:00 - Bad Pop (CA)
01:00 - meisterjaan (EE)
02:00 - Spasibo (RU)
03:00 - Kadajane (EE)

Woodstock/Rockstars lava
Koht: Woodstock / Rockstar's
21:00 - Estoner (EE)
21:50 - Liblikas (EE)
22:40 - Dead Furies (EE)
23:30 - Like a Motorcycle (CA)
00:20 - The Stanfields (CA)
01:10 - Nevesis (EE)

TMW DnB Night
Koht: Kultuuriklubi Kelm
22:00 - Modest Intentions (EE)
22:00 - UHS KUMATU (EE)
23:00 - Majestim (EE)
23:30 - Keshob (EE)
23:45 - Digital Digital (EE)
00:15 - Stillhead (DK)
00:45 - Audioholic (EE)
01:00 - A.Fruit (RU)
01:30 - Fractale (IT)
02:00 - HeadRead (EE)
02:30 - Black Daniels (DK)
02:45 - Tont (EE)
03:15 - Insect (EE)

Kivi Paber Käärid lava
Koht: Kivi Paber Käärid
21:45 - Bandemoonium (EE)
22:30 - Go Away Bird (EE)
23:15 - The Queen Of Spades (EE)
00:00 - The Entrepreneurs (DK)
00:45 - Põhja Konn (EE)

AUX @ TMW
Koht: Balti Jaam Paviljon
22:00 - SU—MU ✺ (EE)
22:45 - Mazde (DE)
23:30 - Timo Kaukolampi (FI)
00:30 - Jori Hulkkonen (FI)
01:30 - Pearson Sound (UK)
03:00 - grad_u (LT)
03:45 - Rhythm Baboon (PL)

Laadimine...Laadimine...