Tallinn-Narva bussiliinil hakkab pileti hind sõltuma nõudlusest

Lux Express läheb Tallinn-Narva bussiliinil üle paindlikule hinnastamisele. Bussipileti hind hakkab edaspidi sõltuma nõudlusest ja bussi väljumise ajast.

Pilt: Lux Express

Tallinn-Narva bussiliinil hakkab pileti hind sõltuma nõudlusest

Lux Express läheb Tallinn-Narva bussiliinil üle paindlikule hinnastamisele. Bussipileti hind hakkab edaspidi sõltuma nõudlusest ja bussi väljumise ajast.

Paindlik hinnastamine toob Tallinn-Narva liinil bussipileti alghinna alla. "Nii nagu lennupiletite puhul tavaline, saavad kiired broneerijad sõita nüüd tunduvalt soodsamalt. Tallinn-Narva bussipileti alghind langeb 10 euroni ehk 17%," sõnas Lux Expressi juhatuse esimees Hannes Saarpuu. Soodsamate piletite müük on juba alanud reisidele mis väljuvad alates 12. oktoobrist.

Bussiettevõtte juhi sõnul kasvab pileti hind nõudluse ja bussitäituvuse suurenedes. Hinnatundlikul bussireisijal on aga edaspidi võimalik teha teadlikke valikuid ka piletihinnast lähtuvalt. "Soodsama hinna saamiseks saab näiteks valida mõne varasema või hilisema väljumise, mis võib-olla ei ole nii populaarne, kuid kliendile siiski sobiv ja soodne," soovitas Saarpuu. Samuti lisas ta, et bussireisi planeerides tasub ka pilet varakult soetada, sest viimase hetke otsustaja maksab alati rohkem.

Eelmüügist ostes saab klient ka kindel olla, et soovitud reisile on vabu kohti, mida vahetult enne reisi alati garanteerida ei saa. Kui sageli kardetakse internetist ostetud piletite puhul piletite printimist, siis Lux Expressi pileteid ei ole vaja välja trükkida. Bussi sisenemiseks sobib nii ID-kaart, PINS kaart kui ka elektrooniline pilet.

Kui seni maksis Lux Expressi täispilet Tallinn-Narva liinil 12 eurot, siis nüüd algab pileti hind 10 eurost ja tõuseb vastavalt nõudlusele kuni 13 euroni. Samas Lux Expressi PINS lojaalsusprogrammi VIP taseme klient saab pileti soetada 6 euro kuni 7 euro 80 sendi eest. Uus hinnamudel kehtib ka suuremate vahepeatuste puhul.

Sillamäe-Tallinn uus hind on 9-12 eurot, Jõhvi-Tallinn ja Kohtla-Järve-Tallinn 8-11 eurot. Kõik piletite hinnad on samad kõikides müügikanalites, nii bussijaamades kui ka Lux Expressi kodulehel ja tpilet.ee müügikeskkonnas. Kõikidele piletitele jäävad endiselt kehtima ealised ja lojaalsusprogrammist tulenevad soodustused. Dünaamiline hinnastus ei kehti aga bussijuhilt piletit ostes, sellisel juhul kehtib alati maksimaalne täishind.

Lux Express kasutab dünaamilist hinnastamist juba varasemast Tallinn-Tartu ja Tallinn-Pärnu liinidel ning ka rahvusvahelistel liinidel. Bussifirma juhi sõnul on reisijad nii Eestis kui ka mujal paindliku hinnastamise hästi omaks võtnud ja tagasiside on positiivne. "Seetõttu otsustasime tuua soodsamad bussipiletid ka Tallinn-Narva liinil reisijatele," lisas Saarpuu.

Lux Express on rahvusvahelise haardega Eesti bussiettevõte, mis tegutseb Eesti, Läti, Leedu, Poola, Venemaa ja Saksamaa turgudel. Lux Expressi bussid pakuvad klientidele regiooni kõrgeima teenindusstandardiga reise.

Laadimine...Laadimine...