Tallinna Kultuuriööl saab nautida Leplandi, Epliku ja teisi!

Augusti viimasel laupäeval astuvad publiku ette tuntud artistid - Ott Lepland, Vaiko Eplik, Erki Pärnoja, Kalle Sepp ja Mikk Tammepõld, lisaks ansambel 2 Quick Start ja paljud teised.

Pilt: Scanpix

Tallinna Kultuuriööl saab nautida Leplandi, Epliku ja teisi!

Augusti viimasel laupäeval astuvad publiku ette tuntud artistid - Ott Lepland, Vaiko Eplik, Erki Pärnoja, Kalle Sepp ja Mikk Tammepõld, lisaks ansambel 2 Quick Start ja paljud teised.

26. augustil saab Tallinnas juba kolmandat korda teoks sündmusterohke festival Kultuuriöö. Programmis on tasuta kontserte, põnevaid ekskursioone, õpitube, näitusi ja palju muud.

Kultuuriameti juhataja Aini Härmi sõnul on Kultuuriöö eesmärgiks näidata Tallinna kultuurielu mitmekülgsust ja vaheldusrikkust. "Ühe õhtu jooksul on huvilistel võimalik nautida nii Eesti parimate muusikute esinemisi eri žanrites ja lavadel, tutvuda temaatilistel ekskursioonidel pealinna ajalooga kui ka nautida vaid selleks õhtuks valminud heli- ja multimeedia installatsioone. Üritused toimuvad Raekoja platsil, Linnateatri Lavaaugus, Linnamuuseumi filiaalides, Kultuurikatla aias ja paljudes põnevates paikades üle linna," lisas Härm.

Kultuuriööd korraldab Tallinna Kultuuriamet.

Augusti viimasel laupäeval astuvad publiku ette tuntud artistid - Ott Lepland, Vaiko Eplik, Erki Pärnoja, Kalle Sepp ja Mikk Tammepõld, lisaks ansambel 2 Quick Start, Ashilevi band, laulvad näitlejad Priit Strandberg ja Kristjan Üksküla ning kollektiiv 10 Minutit Hirmu, noortebändid Steps To Synapse ja Bourbon Sugar. Ekskursioone viivad läbi Jaak Juske, Josef Kats, Tõnu Pedaru jt. Teatris KELM näeb lavastust "Riverside Drive" ja Telliskivi Loomelinnakus filmi "Kuku: mina jään ellu". Kogu kavaga saab tutvuda lehel www.tallinn.ee/kultuurioo. Üritused on tasuta, kui piletiinfot pole märgitud.
Sarnaselt paljudes maailma linnades toimuvate kultuuriöödega on programm mahukas ja tegevusi jagub igale maitsele – nii klassikutele, punkaritele kui ka lihtsalt kultuurinautlejatele.
Kultuuriööd korraldab Tallinna Kultuuriamet, koostööpartnerid on: Tallinna Linnamuuseum, Linnateater, Pelgulinna Rahvamaja, Tallinna Keskraamatukogu, Tallinna Filharmoonia, Banaanikala Projektiteater, Kultuurikatla aed PADA, Teater KELM, festivalid "Ava lava, Tallinn!", "Tallinna tornid" ja "Dovlatovi päevad Tallinnas", Põhja-Tallinna Valitsus, festival SAAL Biennaal jt.

Laadimine...Laadimine...