Tallinna Linnatranspordi AS osaleb Lasnamäe töömessil

"Tasuta saab käia ujumas ning soodustingimustel jõusaalis. Kaugemalt tööl käijatele pakume paindlikku graafikut ja ühiselamukohta," rääkis Tallinna Linnatranspordi personalijuht Janika Seppor.

Pilt: Scanpix/ Foto on illustreeriv

Tallinna Linnatranspordi AS osaleb Lasnamäe töömessil

Toimetaja: Sandra Lepik

"Tasuta saab käia ujumas ning soodustingimustel jõusaalis. Kaugemalt tööl käijatele pakume paindlikku graafikut ja ühiselamukohta," rääkis Tallinna Linnatranspordi personalijuht Janika Seppor.

Tallinna Linnatranspordi AS osaleb täna Lasnamäel Lindakivi Kultuurikeskuses toimuval töö- ja karjäärimessil, eesmärgiga leida juhte pealinna ühistransporti teenindavatele bussidele, trammidele ja trollidele ning remondi- ja hooldustöölisi.

Seppori sõnul tegeleb ettevõte aktiivselt uute motiveeritud töötajate otsimisega, et leevendada bussijuhtide ja teiste ühistranspordi häireteta toimimist kindlustavate erialade asjatundjate puudust. "Lasnamäe töömess on meile oluline koht enda ettevõtte ja meie pakutud töötingimuste tutvustamiseks, sest teenindame oma ühissõidukitega igapäevaselt seda Tallinna suurimat, enam kui 120 tuhande elanikuga linnaosa. Lasnamäel asub meie veokorralduse osakond, nii et perspektiivikat ja arenguvõimalusi pakkuvat tööd otsivatel Lasnamäelastel on töömessil kindlasti asja meie väljapanekutega tutvuda," arvas Seppor. 

"Pakume stabiilset tööd arenevas transpordiettevõttes, valdkonna keskmisest kõrgemat palka ning 35 päevast puhkust. Toetame sportimist ja tervislikke eluviise. Tasuta saab käia ujumas ning soodustingimustel jõusaalis. Kaugemalt tööl käijatele pakume paindlikku graafikut ja ühiselamukohta," kirjeldas personalijuht töötingimusi Tallinna Linnatranspordi ASis. 

Ta kinnitas, et ühistranspordi juhi amet on jõukohane ja sobiv ka naistele, kuna moodsate linnasõidukitega toimetulek ei vaja füüsilist jõudu, vaid pigem on linnaliikluses plussiks kohusetundlikkus ja tasakaalukus. Ettevõttes on juba enam kui 10% bussijuhtidest, trammi ja trollijuhtidest aga valdav enamus, naised.

Tallinna Linnatransport on stabiilne ja kiirelt arenev tööandja, kelle viimastest innovatiivsetest algatustest väärib märkimist Tallinna ühistranspordi gaasikütusele üleviimise ja sadamaga trammiühenduse loomise ettevalmistamine ning ainulaadse varuosade hankekeskkonna Etend rakendamine. Ettevõttes töötab rohkem kui 1900 inimest, kes teenindavad kõiki pealinna bussi, trammi ja trolliliine. Eesti suurim veondusettevõte on 96. riiki ühendava Ülemaailmse Ühisveonduse Assotsiatsiooni liige. 

TLT AS tegeleb aktiivse tööjõu värbamisega üle Eesti. Osaletud on Tallinna ja Harjumaa töö- ning karjäärimesidel ja messidel Viljandis, Sillamäel ning Kiviõlis. Töötukassa korraldatud töö- ja karjäärimessi peetakse Lindakivi Kultuurikeskuses 5. novembril kell 11.00-15.00.

Laadimine...Laadimine...