Tallinna Õpetajate maja pakub enesearendus kursuseid

Igal hooajal on valikus üle 40 kursuse, mis toetavad enesearengut, pakuvad meeldivat ajaviidet argipäeva õhtul ning annavad võimaluse luua põnevaid kontakte.

Pilt: Tallinna Õpetajate Maja

Tallinna Õpetajate maja pakub enesearendus kursuseid

Igal hooajal on valikus üle 40 kursuse, mis toetavad enesearengut, pakuvad meeldivat ajaviidet argipäeva õhtul ning annavad võimaluse luua põnevaid kontakte.

Kevadhooaja kursused:

07.05 Aia ja koduhuvilistele: "Kihelkondade mustrid ja värvimine.

Kursus valmistab ette, kuidas erinevaid objekte (näiteks uks, mööbel, sein, aed) värvida kihelkonna mustritesse nii, et oskaksid arvestada näiteks triipude proportsioone ning et värvid ei seguneks ja lõpptulemus jääks kaunis.

08.05 Enesetõhususe treening– Praktilised tööristad eluks

Treeningseminari erilisus peitub tänapäevastes rühmameetodites, kus igaüks saab süvitsi tegeleda enda jaoks olulise väljakutsega. Läbi neljaosalise kursuse suureneb osalejate võime algatada ning ellu viia olulisi tegevusi nii töö- kui eraelus.

Reijo Väljak on ettevõtja, coach ja õpetaja. Ta teeb koostööd Noored Kooli programmiga ja õpetab enesejuhtimise kursust Pelgulinna Gümnaasiumis. Koostöös eri valdkondade ekspertidega aitab ta luua ja arendada isikubrändi.

22.05 Lillemaal õlivärvidega

Maalikursusel saad teada, mis tunne on olla nagu päris kunstnik ja maalida õlivärvidega molbertile. Eelnevaid teadmisi pole tarvis.

Vajalikud vahendid koos kogenud juhendajaga leiab kohapealt. Lahkudes saad oma kunstiteose kaasa võtta.

Kunstnik Oivi Tulve sai kunstikoolituse Tartu Kunstikoolis ja ERKIs akvarelli, õlimaali, fresko, vitraaži ja mosaiigi alal. Hiljem täiendanud end Robert de Galuwe ikoonimaali kursustel. Töötanud Nukuteatris, Tallinna Kaubamajas kunstnikuna, Tallinna Arte gümnaasiumis kunstiõpetajana ja õpetanud monotüüpiat kunstiõpetajatele. Käesoleval ajal juhendab kunstiringi Harku noortekeskuses. Suviti õpetab lastele maalimist Võrumaal Haabsaares. Näitustel on ta esinenud Eestis ja Norras.

Suvehooajal saab osaleda mitmetel kursustel:

13.06 Prantsuse veinide koolitus

13.06. Suvi ja tervis läbi Hiina iidsete tarkuste

Kursus on inimestele, kes tahavad olla suvel terved. Kasutame hiina enesetervendamise harjutusi, toitumist, meditatsiooni selleks, et valmistada oma keha ja meel ette suve tulekuks. Koolitajaks on Riina Hein.

26.06 Teadlik toitumine Grillikoolitus

03.07 Aeg iseendale

Juhendaja Helena Väljaste on psühholoog, olevikuterapeut ja koolitaja, kes tegeleb peamiselt motivatsiooni ja teadveloleku (mindfulness) valdkonnas. Tal on Tallinna Ülikooli magistrikraad psühholoogias ning ta on täiendkoolitanud end erinevate teraapiaviiside ja nõustamistehnikate alal


01.08 Akvarellimaal algajatele

Kursus on mõeldud inimesele igas vanuses, kes soovib katsetada esimest korda elus akvarellidega maalimist. Soovitavalt inimene, kes on juba joonistamisega pisut kokku puutunud aga sooviks harilikuga joonistamisest edasi värvide juurde minna.

Kursuse juhendaja Kadri Veisner on õppinud Eesti Kunstiakadeemias moestilistikat. Ta on ka stilist enda loodud firmas ning tema kireks on moe- ja stilistikaalane nõustamine ning ta tegeleb selle kõige kõrvalt moekoolitamisega. Kadri üheks suurimaks hobiks on moejoonistamine erinevate vahenditega ning maalimine akvarellidega, mis on tema lemmikvahendiks. Kadri joonistused on jõudnud koti ja padja peale ning peagi näeb neid ka rõivastel. Kadri on korraldanud ise moeshowsid ning nendel ka osalenud stilistina, pannes kokku erinevate brändide kollektsioone.

16.08 Tarot sümbolid ja ajalugu

Kursus annab põhiteadmised tarot abil elulistele küsmustele vastuste leidmise kunstis. Kursusel osaleja saab ülevaate kaartide sümbolitest ning nende tõlgendamisest. Kursust juhendab tarot nõustaja Ravi Ramlov.

Ravi on tegutsenud elukutselise taroloogina alates 2004. aastast. Aastast 2006 on viinud läbi ka tarot alaseid koolitusi. Suvekursuste nimekiri täieneb jooksvalt, registreerimine kursustele algab mai keskel.

Laadimine...Laadimine...