Tallinna Rahvaülikool kutsub avatud uste päevadele

Tallinna Rahvaülikool ootab pakutavate eneseharimisvõimaluste tutvustamiseks 7.-15. maini kõiki avatud koolitustele ja mitmesugustele muudele sündmustele.

Pilt: Scanpix
Haridus Tallinn

Tallinna Rahvaülikool kutsub avatud uste päevadele

Tallinna Rahvaülikool ootab pakutavate eneseharimisvõimaluste tutvustamiseks 7.-15. maini kõiki avatud koolitustele ja mitmesugustele muudele sündmustele.

Avatud tundide eesmärk on tutvustada sügisel algavaid liikumis- ja käsitöökursuseid ning kutsuda uusi liikmeid kooridesse.

Vene tn 6 ruumides toimub homme kella 18 - 19 tasuta kontsert-etendus "Kõik on meie elu". Esinevad segakoor Laulik, meeskoor Runo, improgrupp Jaa! ja Maret Oomeri Teatrikool,  saab ka idamaise tantsu ja Tai Chi terviseliikumisega tutvust teha, üles on seatud ka tarbekunstiselts CDE tööde näitus.

Reedel, 8. mail kella 16 - 18 saavad soovijad osaleda tarbekunstiselts CDE keraamikaringi töötoas, laupäeval, 9. mail kella 10.30 - 14 aga keraamikatunnis ning kella 12 - 14MAKU loovettevõtluse ja meisterdamise töötoas.

Teatrikeskuses esineb reedel, 8. mail kell 19 Tammsaare teater Sekstett ning laupäeval, 9. mail kell 19 improgrupp Jaa! kavaga „Kirglik elu“. Esmaspäeval, 11. mail kell 18 astub üles teatrikooli vanem grupp Loovtöö - W.S.

Esmaspäeval, 11. mail kell 17.30 alustab avatud tundi segakoor Laulik ning teisipäeval, 12. mail kell 18 toimub Idamaise tantsu avatud treening.

Kolmapäeval, 13. mail kella 15 - 18.30 toimuvad teatrikooli avatud tunnid koolilastele ning kella 14 - 17 tarbekunstiseltsi CDE siidimaali ja nõelviltimise töötuba.

Neljapäeval, 14. mail kell 14 - 17 saab osaleda tarbekunstiseltsi CDE portselanimaali töötoas, kell 18 meeskoori Runo avatud tundi või improstuudio avatud tundi ning kell 20 Tai chi avatud tundi külastada.

Estonia pst 5a ruumides on avatud joonistuste, maalide, kalligraafia-, lapitöö ja teiste käsitööde näitused. Kunsti- ja käsitöönäitused on avatud igal tööpäeval kella 12-19 ja laupäeval kella 11-17.

Esmaspäeval, 11. mail kell 17 avatakse Zair Zeilanovi maaliõpilaste näitus. Teisipäeval, 12. mail kell 17.30 toimub kevad-suviste lilleseadete ja -kimpude valmistamise demonstratsioon. Kolmapäeval, 13. mail kell 18 annavad kontserdi laulu-, viiuli-, klaveri- ja kitarriõpilased.

Neljapäeval, 14. mail kell 18 õpetatakse tegema külluslikke kaunistusi – uhkeid prosse ja satsilisi juukseehete valmistama. 

Uued sügiskursused on 7. maist rahvaülikooli kodulehel http://www.kultuur.ee/ väljas.

Laadimine...Laadimine...