Tallinna vutiklubi läheb edu korral kokku Iisraeli või Šveitsi klubiga

Reedel loositi jalgpalli Euroopa liiga kolmanda eelringi paarid, kus Nõmme Kalju kohtuks edu korral teises ringis Beer Sheva Hapoeli või Thuniga.

Pilt: Scanpix

Tallinna vutiklubi läheb edu korral kokku Iisraeli või Šveitsi klubiga

Reedel loositi jalgpalli Euroopa liiga kolmanda eelringi paarid, kus Nõmme Kalju kohtuks edu korral teises ringis Beer Sheva Hapoeli või Thuniga.

Kalju vastaseks teises eelringis on Liechtensteini klubi Vaduz, kellele eile kaotati võõrsil avamatš 1:3.

3. eelringi paarid:

FC Zürich (SUI) v PFC Tšerno More Varna (BUL)/FC Dinamo Minsk (BLR)
FC Kairat Almatõ (KAZ)/Alaškert FC (ARM) v HNK Rijeka (CRO)/Aberdeen FC (SCO)
FC Dacia Chisinau (MDA)/MŠK Žilina (SVK) v FC Vorksla Poltava (UKR)
AZ Alkmaar (NED) v İstanbul Başakşehir (TUR) 
FC Girondins de Bordeaux (FRA) v AEK Larnaca FC (CYP)
NK Lokomotiva Zagreb (CRO)/ PAOK FC (GRE) v FC Spartak Trnava (SVK)/Linfield FC (NIR)
UC Sampdoria (ITA) v FK Vojvodina (SRB)/FK Spartaks Jūrmala (LVA)
FC Slovan Liberec (CZE) v Hapoel Kiryat Shmona FC (ISR) 
Athletic Club (ESP) v FH Hafnarfjördur (ISL)/İnter Bakı PİK (AZE)
ASA Târgu Mureş (ROU) v AS Saint-Étienne (FRA) 
FK Kukësi (ALB)/FK Mladost Podgorica (MNE) v Legia Warszawa (POL)/FC Botoşani (ROU)
FK Čukarički (SRB)/Qäbälä FK (AZE) v Apollon Limassol FC (CYP)/FK Trakai (LTU)
FK Jelgava (LVA)/FK Rabotnicki (MKD) v Trabzonspor AŞ (TUR)/FC Differdange 03 (LUX)
Skonto FC (LVA)/Debreceni VSC (HUN) v KR Reykjavík (ISL)/Rosenborg BK (NOR)
R. Charleroi SC (BEL)/Beitar Jerusalem FC (ISL) v FC Zorja Luhansk (UKR)
FC Šahtjor Soligorsk (BLR)/Wolfsberger AC (AUT) v Borussia Dortmund (GER)
PFC Beroe Stara Zagora (BUL)/Brøndby IF (DEN) v Jagiellonia Białystok (POL)/AC Omonia (CYP)
FK Jablonec (CZE) v FC København (DEN)/Newtown AFC (WAL)
SK Sturm Graz (AUT) v FC Rubin Kaasan (RUS)
AIK Solna (SWE)/FC Shirak (ARM) v Atromitos FC (GRE)
SCR Altach (AUT) v Vitória SC (POR)
Hapoel Beer Sheva FC (ISR)/FC Thun (SUI) v FC Vaduz (LIE)/Nõmme Kalju FC (EST)
Randers FC (DEN)/IF Elfsborg (SWE) v Shamrock Rovers FC (IRL)/Odds BK (NOR)
R. Standard de Liège (BEL) v Ferencvárosi TC (HUN)/FK Željezničar (BIH)
NK Koper (SVN)/HNK Hajduk Split (CRO) v FK Mladá Boleslav (CZE)/Strømsgodset IF (NOR)
CF Os Belenenses (POR) v WKS Śląsk Wrocław (POL)/IFK Göteborg (SWE)
Southampton FC (ENG) v Vitesse (NED) 
West Ham United FC (ENG)/Birkirkara FC (MLT) v Inverness Caledonian Thistle FC (SCO)/FC Astra Giurgiu (ROU)
FC Krasnodar (RUS) v ŠK Slovan Bratislava (SVK)/University College Dublin AFC (IRL)

Laadimine...Laadimine...