Tallinnas algab Roosikrantsi tänava taastusremont

Eeloleval esmaspäeval, 8. juunil, alustatakse Tallinna kesklinnas Roosikrantsi tänava taastusremonti ning ühisveevärgi ja kanalisatsioonitorustike rekonstrueerimist.

Pilt: Ilja Matusihis

Tallinnas algab Roosikrantsi tänava taastusremont

Toimetaja: Lisa Gabriela Metsala

Täna alustatakse Tallinna kesklinnas Roosikrantsi tänava taastusremonti ning ühisveevärgi ja kanalisatsioonitorustike rekonstrueerimist.

"Roosikrantsi tänaval, Kaarli puiesteest kuni Pärnu maanteeni, uuendatakse sõidu- ja kõnniteede katted, korrastatakse äärekivid ja liikluskorraldus ning rajatakse sademevee ärajuhtimiseks kanalisatsioon. Esimese etapi tööd hõlmavad lõiku Kaarli puiesteest kuni majani Roosikrantsi 10a," andis ülevaate Kesklinna vanema kohusetäitja Anu Aus.

Remondi tõttu on piirkonnas liiklus ajutiselt häiritud ning tööde lõigus on suletud tänav tavaliiklusele. Kohalikele elanikele tagatakse kinnistutele ligipääs. Kui ehitustööde tehnoloogiast tulenevalt tekib vajadus ligipääsu ajutiselt piirata, lepitakse see eelnevalt kokku kinnistuomanikuga.

Tallinna keskkonna- ja kommunaalameti tellimusel koostas projektdokumentatsiooni Reaalprojekt OÜ, ehitustöid teeb InfraRoad OÜ. Lisaks tee-ehituslikele töödele rekonstrueeritakse AS Tallinna Vesi finantseerimisel vee- ja kanalisatsioonitorustik. Tööde lepinguline kogumaksumus on 707 000 eurot, millest 237 000 euro ulatuses on kaasfinantseerijaks AS Tallinna Vesi. Tööd on planeeritud lõpetada 30. augustiks.

"Palume liiklejatel järgida ajutist liikluskorraldust ja ühtlasi suhtuda hädavajalikesse töödesse mõistvalt. Vabandame ajutiste ebamugavuste pärast!" ütles Aus.

Laadimine...Laadimine...