Tallinnas astub üles kuulus Cannibal Corpse

Tallinnas esineb tänavu kevadel üks maailma kuulsamaid death-metali bände Cannibal Corpse Ameerika Ühendriikidest.

Pilt: Scanpix

Tallinnas astub üles kuulus Cannibal Corpse

Tallinnas esineb tänavu kevadel üks maailma kuulsamaid death-metali bände Cannibal Corpse Ameerika Ühendriikidest.

22. aprillil klubis Tapper üles astuv Cannibal Corpse on pea kolmekümne tegutsemisaasta jooksul saavutanud legendaarseima "underground" bändi staatuse. Bänd on müünud üle kahe miljoni plaadi, avaldanud 13 stuudioalbumit, leidnud omale "die hard" fännibaasi üle maailma ning sellega välja vihastanud väga paljusid.

"Kes siis muu kui mitte Cannibal Corpse, bänd, kes on nii üdini puhas death-metal, kui üldse olla saab. Elav legend ja black-metali ikoon Fenriz Darkthrone'ist ütleks kindlasti nende kohta "death-metal'i must leib"," rääkis BNS-ile muusik ja muusikaasjatundja Anders Melts.

"Nende otsekohene rögin köidab iga metalimehe ajusoolikaid. Vahel on hea saada täpselt seda, mida tahad ja see maailma enimmüünud ning populaarseim surmametalli kollektiiv USA-st justament seda pakubki."

Bändi laulutekstid räägivad peamiselt surmast ja laibakäitlemisest selle kõige verisemas ja ligasemas võtmes ja seetõttu pole skandaalid neile võõrad. Senaator Robert "Bob" Dole süüdistas asepresidendiks pürgides Cannibal Corpse'i oma naise traumeerimises ja Ameerika noorsoo allakäigus.

Ühel hetkel olid Austraalias keelatud kõik nende plaadid ning Saksamaal ei tohtinud bänd kuni aastani 2006 esitada lugusid kolmelt albumilt, teiste seas ka plaadilt "Tomb of the Mutilated", mille tuntuimat lugu "Hammer Smashed Face" mäletatakse eelkõige filmist "Ace Ventura: Pet Detective".  

Cannibal Corpse aprillis toimuv Tallinna kontsert on bändil neljas kord Eestit külastada. Viimane kord leidis aset samuti klubis Tapper kuus aastat tagasi.

Laadimine...Laadimine...