3 kommentaari

rahvamujahedeed sm Sink

Vasta kommentaarile

Kas mitte Prüsselis ei askeldanud keegi sm Sink tuntud kui Kelam kommunistidest mujahedeed halk elik rahvamujahedeedide semmija saaks aga riiki pöörata iidses Iraanis? Kas rahvamujahedeedid tänavaile kõikjal nii või? Mitte demokraatia vaid hoopistükki rahvademokraatia mujahedeed halk.

arvan nii

Vasta kommentaarile

Miks ei ole Tunne Kelami nimelist trammi Tallinnas. Ta on Euroopas ja Euroopa Parlamendis kõige rohkem tutvustanud meie väikest Eesti Vabariiki. Tunne Kelamil oli (on) samuti Tallinnas olemas oma bürood, kust sai oma küsimustele vastuseid iga inimene, kes oli milleski huvitatud. Aus oleks olnud tema nimega esimene tramm "Tunne Kelam". Temal on palju suuremad teened eestlaste ees kui ükskõik kellel Euroopa Parlamendis olnud inimesel. Loodame, et see tramm saab veel sel aastal olema ja seda võiks rahastada nii Eesti Valitsus kui Tallinna Linnavalitsus.

teeb tööd

Vasta kommentaarile

Näedsa poliitikud ja nn politikaanid tööd tuleb teha ja siis veel rohkem tööd ja siis veel tublisti rohkem tööd. Ja muide terve Euroopa eest Damascuse linnas nii pühas kristlastele ja muhameedlastele ilmselt ka iidsele iisraeli rahvale. Mis muud kui tramm liikuma ja pikalt.

Laadimine...Laadimine...