TÄNA! Ewert ja draakonid esitlevad kontserdiga uut plaati

Vaata, millisele kultuurisündmusele täna Tallinnas minna.

Pilt: Scanpix

TÄNA! Ewert ja draakonid esitlevad kontserdiga uut plaati

Vaata, millisele kultuurisündmusele täna Tallinnas minna.

 • Ke ll18.00 on Kumu Auditooriumis "Mirandolina".
   
 • Kell 19.00 on Nordea kontserdimajas Ewert and The Two Dragonsi plaadiesitluskontsert. "2011. aasta novembrikuus andsime kontserdi Nokia Kontserdimajas. Närv oli nii suur, et tahtis silmnägemise ära võtta. Kui ETV poleks sellest salvestust teinud, ei mäletakski vist suurt midagi. Nüüd oleme ringiga tagasi, kontserdimaja nimi on muutunud ja muutunud ka meie. Tahaks väga juba kõigile meie uut muusikat mängida," kommenteeris Ewert Sundja.
   
 • Kell 19.00 on Rahvusooperis Estonia balletti "Onegin" esietendus. Ballett jutustab kõrgist ja blaseerunud aristokraadist Oneginist, kes tõrjub noore naiivse Tatjana armastusavalduse. Alles kümme aastat hiljem Tatjanaga taas kohtudes mõistab ta, et on kaotanud võimaluse olla tõeliselt armastatud. Tatjana võitleb oma tunnetega, lükates tagasi Onegini armastusavalduse ühes kirglikumas ja hingelisemas stseenis, mida balletilavadel nähtud.
   
 • Kell 19.00 on Mustepeade Majas Püha Mauritiuse barokiõhtu. Intriigid, sepitsused ja võimuvõitlus ühelt poolt, kaunis ja rikkalik muusika teiselt poolt. Need kaks poolust on ühendatud uues barokiõhtute sarjas, kus räägitakse antud õukonna põnevamatest sündmustest ning kõlab muusika, mida tollal seal mängiti. Sarja avab Päikesekuninga õukond (1654-1707).
  Kavas J. B. Lully, J. Hotteterre, M. Marais, J. F, Rameau, J. M. Leclair.
   
 • Kell 19.00 on Teoteatris etendus "Mängi minuga". Jane rendib koos oma toanaabri Kerryga väikest korterit suures linnas. Kerryle meeldib õhtuti kodus istuda, Jane aga hulgub baarides ja tassib unelmate printsi lootuses öösiti mehi koju. Earl on seksile selja pööranud ja on juba 7 aastat tsölibaadis.
Laadimine...Laadimine...