TÄNA! Tondiraba jäähallis võtavad mõõtu noored jääkuningad ja -kuningannad

Vaata, millisele kultuurisündmusele täna Tallinnas minna!

Pilt: Scanpix

TÄNA! Tondiraba jäähallis võtavad mõõtu noored jääkuningad ja -kuningannad

Vaata, millisele kultuurisündmusele täna Tallinnas minna!

 • Täna algavad ISU Iluuisutamise Juunioride Maailmameistrivõistlused 2015 etteasted. Kell 10.00 kuni 17.00 on naiste üksiksõidu lühikava, 18.00 avatseremoonia, 18.45 kuni 22.00 paarissõidu lühikava.
   
 • Kell 19.00 on Nukuteatris etendus täiskasvanutele "Ajarefrään". Tempokas tragikomöödia nukunäitlejast, kes eksib varjudesse, ent otsib kuldkollast liblikat. Kuid kas leiab? Kes üldse varjudes elavad? Varblane, jänku või kass? Pilveprintsess, metsamoor või hiiremammi? Karabas-Barabas, Tembu või narr? Kas narrimütsil on kuljused või kirikukellad? Kas armastus sipleb mesilasena püksis või upub unerohuklaasi? Kas lõpuks kõlab aplaus või püssilask?

  Nukuteatri grand old lady Helle Laasi värske monolavastus täiskasvanutele, kus mälupildid elustuvad ja värvilisest hämarusest kerkib esile ootamatuid kohtumisi. Lavastus põhineb armastatud nukunäitleja autobiograafilistel ning avaldatud ja avaldamata ilukirjanduslikel materjalidel. Lavastus on 73-aastase näitleja ja lavastaja Helle Laasi ning 37-aastase lavastaja Jaanika Juhansoni esimene loominguline ühistöö.
   
 • Kell 19.00 saab Sõltumatu Tantsu Laval näha PREMIERE raames Maarja Tõnissoni lavastus "Body Shift Body" ja Arolin Raudva lavastus "Dying to Become".
   
 • Kell 19.00 esineb Cafe Amigos USA ansambel Candye Kane. Alates 4. märtsist iga kuu varasel kolmapäeva õhtul toimub Café Amigo's uus ürituste sari "Night of the Blues".  Ürituste formaat on Tallinna jaoks täiesti uus ja ka väga erinev üritustest, millega on harjutud Café Amigo't seostama. Jah, nendel õhtutel saab näha üllatavalt teistsugust Café Amigo't. Tule vaata ja kuula oma silmade ja kõrvadega!
Laadimine...Laadimine...