TÄNA! Tule Rahvaülikooli avatud uste päeva tasuta kontsert-etendusele!

Hopneri majas toimub suurejooneline ooperiõhtu EMTA laulueriala üliõpilastega. Vaata, millisele kultuurisündmusele Tallinnas minna!

Pilt: Facebook

TÄNA! Tule Rahvaülikooli avatud uste päeva tasuta kontsert-etendusele!

Hopneri majas toimub suurejooneline ooperiõhtu EMTA laulueriala üliõpilastega. Vaata, millisele kultuurisündmusele Tallinnas minna!

 • Alates neljapäevast on Tallinna Rahvaülikoolis avatud uste päevad. Uksed avatakse iga päev kell 12.00 ja toimuvad erinevad etteasted. TASUTA! Kell 18 algab kontsert-etendus "Kõik on meie elu". Esinevad: Segakoor Laulik, Meeskoor Runo, Improgrupp Jaa!, Maret Oomeri Teatrikool, Idamaine tants, Tai Chi, Tarbekunstiselts CDE tööde näitus.
   
 • Kell 19.00 on Nordea kontserdimaja muusikal "Billy Elliot". Elton Johni ja Lee Halli muusikal “Billy Elliot” on liigutav lugu teismelisest Billyst, kelle elu muutub täielikult pärast päeva, mil ta poksitrenni minnes satub pealt vaatama balletitundi. Tantsust saab poisi elu, kirg ja siht. Pärast pikki siseheitlusi ja eneseületusi saab Billy unistus balletiartistina lavale astuda tõeks – tantsukirg muudab tema elu. Tõsielul põhinev Billy Ellioti lugu on ehe näide, kuidas iga laps võib jõuda oma salajaste unistuste täitumiseni. Tuleb vaid olla sihikindel ning mitte lasta end heidutada täiskasvanutemaailma seatud reeglitest ja takistustest. Osades Mait Malmsten, Kaire Vilgats, Kaspar Kiisk, Rudolf Bauman, Jaagup Kreem, Reet Linna, Jüri Vlassov, Dagmar Oja, Andres Roosileht, Neeme Kuningas, Alar Haak, Tiit Tralla jpt ning ansambel Terminaator laiendatud koosseisus
   
 • Kell 19.00 kutsub Eesti Interpreetide Liit Mustepeade majja kontserdile, esinevad Leonora Palu (flööt) ja Age juurikas (klaver). Kavas on:
  Hindemith – Sonaat flöödile ja klaverile
  T. Takemitsu – “Itinerant” sooloflöödile
  H. Tulve – “Pulss, mõõn ja voolamine” bassflööfile ja klaverile
  S. Prokofjev – Sonaat flöödile ja klaverile D-duur op 94.
   
 • Kell 19.00 toimub Hopneri majas suurejooneline ooperiõhtu. Esinevad EMTA laulueriala üliõpilased.

  Kavas katkendid Händeli, Mozarti, Donizetti, Rossini, Verdi, Tšaikovski, Puccini ja Leoncavallo ooperitest.

 • Kell 19.00 on Viidingu ja Rätsepa etendus "Olevused". Inspiratsiooni selle tüki kirjutamiseks said Viiding ja Rätsep 1979. aastast, mis oli ametlikult rahvusvaheline lastekaitseaasta. Autorid läksid liikvele soovist kirjutada lastelegi väärikas olemuslik näitemäng- väärikas vaadata ja õppida, väärikas mängida. Teemad ja olukorrad, mida aga käsitletakse, kuluvad täna hoopis täiskasvanutele endile ära. Polygon Stuudio: Helen Kask, Sandra Laura Luhtein, Rebeka Rummel, Martin Kork, Harri Ausmaa, Aleksander Erstu, Kristjan Tammjärv, Jane Lauter, Siimar Kivisild, Heleri Heinrand, Kristina Ojaperv, Anna Helena Liiv, Elisabeth Pikker, Jaan Miikael Rääts
  Lavastaja: Tamur Tohver, näitejuht Karin Rask
  Lava ja kostüüm: Ellen-Alice Hasselbach, muusika: Maksim Galanin, valgus: Aleksander Erstu

Laadimine...Laadimine...