Tänavune jõulumark on kaneelilõhnaline

Kaneelilõhnaline mark lisab soojadele jõulusoovidele veelgi rohkem emotsiooni, ütles Omniva postiäri valdkonna juhi Mari Allese.

Pilt: Scanpix

Tänavune jõulumark on kaneelilõhnaline

Kaneelilõhnaline mark lisab soojadele jõulusoovidele veelgi rohkem emotsiooni, ütles Omniva postiäri valdkonna juhi Mari Allese.

Postiettevõtte Omniva tänavune jõulupostmark on kaneelilõhnaline, jõulumarke antakse välja ligi 1,5 miljonit.

Tänavune jõulupostmark on kaneelilõhnaline, markide komplekti on kujundanud kunstnik Indrek Ilves ning neljast margist koosnevaid komplekti trükitakse 350 000 tükki, edastas Omniva. Seega trükitakse jõulumarke kokku 1,4 miljonit tükki. Neljamargilise komplekti hind on 3 eurot ning üksiku jõulumargi tariif 75 senti.

"Kuna möödunud aasta piparkoogilõhnaline postmark osutus niivõrd populaarseks, et sai juba jõuludeks otsa, otsustasime lõhnava jõulumargi traditsiooni jätkata. Erinevalt möödunud aastast on tänavustel markidel ka eriline kuju," ütles Omniva postiäri valdkonna juhi Mari Allese.

"Möödunud aasta tõestas, et kuigi kirjamahud on üldiselt langemas, on jõulukaartide saatmine siiski üha populaarsemaks muutumas. Kaneelilõhnaline mark lisab soojadele jõulusoovidele veelgi rohkem emotsiooni," lisas ta.

Kõik komplekti kuuluvad postmargid on erikujulised – tavapärase ristküliku asemel on näiteks kuusekujuline ja jõuluehte kujuline postmark. Komplekti kujundusse kuuluvad ka kleepsud, mida saab jõuluümbrikule kaunistuseks lisada ning ka kaks „PAR AVION" kleepsu ümbriku jaoks juhuks, kui kirjad peaksid välisriikidesse suunduma.

Kleepides ümbrikule ühe margi, jõuab kiri kohale Eesti piires. Kahe margi kleepimisel jõuavad tervitused kirjaga kohale üle kogu maailma. Jõulumargi müügist toetatakse ka SOS Lasteküla.

Koos markidega ilmuvad 24. novembril ka esimese päeva ümbrikud ning Tallinna postkontoris aadressil Narva mnt 1 on kasutusel ka esimese päeva templid.

Laadimine...Laadimine...