TASUTA! Chicago Ülikooli professori avatud loeng Tallinnas:  millal toimub järgmine majanduskriis?

Chicago Ülikooli majandus- ja finantsala emeriitprofessor Robert Aliber arutleb avalikus loengus möödunud majanduskriiside üle ning võimaliku järgmise kriisi teemadel.

Pilt: hexun

TASUTA! Chicago Ülikooli professori avatud loeng Tallinnas: millal toimub järgmine majanduskriis?

Chicago Ülikooli majandus- ja finantsala emeriitprofessor Robert Aliber arutleb avalikus loengus möödunud majanduskriiside üle ning võimaliku järgmise kriisi teemadel.

Homme, 20. mail kell 15.00 toimub Estonian Business School’is (Lauteri 3, Tallinn) Ronald Coase'i instituudi seminari raames Chicago Ülikooli professori Robert Aliber’i avatud loeng teemal "Järgmine majanduskriis?". 

Chicago Ülikooli majandus- ja finantsala emeriitprofessor Robert Aliber arutleb avalikus loengus möödunud majanduskriiside üle ning võimaliku järgmise kriisi teemadel. Arutlusele tulevad küsimused: Kus järgmine suurim kriis alguse saab? Milline saab olema selle mõju eelmiste kriisidega võrreldes? Kuidas see mõjutab eurotsooni? Mis eurost üldse saab? Mida näitavad tuleviku kohta negatiivsed intressimäärad?

Robert Aliber viibib Tallinnas seoses EBSis toimuva Ronald Coase'i Instituudi seminariga. Ronald Coase’i instituut on üks maailma tunnustatumaid majandusteaduse organisatsioone, mille peamiseks eesmärgiks on aidata kaasa majandusküsimuste lahendamisele nii teaduses kui ka praktikas. Instituudi seminar toimub Eestis esmakordselt.

Loeng viiakse läbi inglise keeles ning on kõigile huvilistele tasuta. Loengu juhatab sisse Eesti Majandusteaduse Seltsi president, EBSi lektor ja Vaba Majandusmõtte Keskuse juhataja Meelis Kitsing.

 

Laadimine...Laadimine...