Teeme Ära meeskond hakkas heakorratalgutel osalejaile passe väljastama

Pühapäevast alates saab hoo sisse Teeme Ära talgupäeval osalejatele talguhundi passide väljastamine.

Pilt: Scanpix

Teeme Ära meeskond hakkas heakorratalgutel osalejaile passe väljastama

Pühapäevast alates saab hoo sisse Teeme Ära talgupäeval osalejatele talguhundi passide väljastamine.

Kõik Teeme Ära talgupäeval osalevad inimesed, kes on registreerinud end talguveebis, saavad endale ametlikult talguhundi passi – talgupäeval kaasalöömist tähistava tunnuskirja, mis avab ühtlasi juurdepääsu talgupäeva partnerite eripakkumistele. Pühapäeva hommikuse seisuga oli talguveebi kirja pandud juba üle 1600 talgu rohkem kui 15 000 talgulisega, teatasid heakorratalgute korraldajad, vahendas BNS.

Kõik on jätkuvalt oodatud maikuu esimesel laupäeval peetaval Teeme Ära talgupäeval talguid korraldama või end talgulisena kirja panema aadressil www.teemeara.ee .

"Talguid on talguveebis juba sedavõrd palju, et igaühele leiduvad osalemiseks kindlasti sobivad talgud, olgu siis tema huvidest, oskustest või asukohast lähtuvalt," ütles Teeme Ära talgupäeva eestvedaja, Eestimaa Looduse Fondi juhatuse liige Tarmo Tüür.

Tema sõnul on talguveebis juba sedavõrd põnevaid talgupaiku ja talgutöid, et tegusa talgupäeva saavad endale planeerida nii kogenud talguhundid kui ka esimest korda talgupäeval kaasa lüüa soovivad huvilised.

Talguhundi pass, millega Teeme Ära talgupäeva meeskond soovib tänada ja tunnustada kõiki aktiivseid eestimaalasi – nii talgujuhte kui ka talgulisi –, aitab kaasa talgupäeva õnnestumisele tänu talgupäeva partnerite panusele. Juba kolmandat aastat saavad kõik talgulised endale talguhundi passi, kui registreerivad end Teeme Ära kodulehel talgutel osalejana. Talguhundi passi saamise juhised ja partnerite tänavused eripakkumised leiab talguveebist. Näiteks on passi omanikele terve talgunädala vältel ehk 29. aprillist kuni 7. maini kõigil Elroni rongidel ja Simple Express bussiliinidel sõit poole hinnaga.

Aktiivselt jätkub ka Teeme Ära talgupäeva stardipakettide saatmine talgujuhtidele, kes on oma talgud registreerinud talguveebis. Jätkuvalt saab kirja panna ka talguid, samuti registreerida end talgulisena.

Talgute registreerimine algas  15. märtsil ning on avatud mai alguseni. Eelmisel aastal korraldati üle Eesti 1986 talgut, millest võttis osa 44 372 inimest ehk 3,4 protsenti eestimaalastest.

Talgupäeva korraldavad Eestimaa Looduse Fond, külaliikumine Kodukant ja nende ümber koondunud võrgustik. Partneritena löövad kaasa Kodanikuühiskonna Sihtkapital, päästeamet, Lipuvabrik, Tamrex, Vizeum, XII noorte laulu- ja tantsupeo korraldustoimkond, Itella SmartPOST, Nordic Hotel Forum ja teised.

Talgute stardipakette aitavad kokku panna Tamrex, Kodanikuühiskonna Sihtkapital, Päästeamet, Lipuvabrik, Riigikantselei, Maiasmokk, National Geographic Eesti, Ecoprint ja Bauhof. Paketid toimetab talgujuhtidele kätte Itella SmartPOST. Stardipaketis olev EV100 logoga mastivimpel on kingitus Eesti Vabariigi 100. aastapäevaks.

Laadimine...Laadimine...