Teetööd piiravad mitmel pool liiklust

Teetööd lisavad ka esmaspäeval mitmes Eesti paigas uusi liikluspiiranguid, mistõttu tuleb autojuhtidel arvestada täiendava ajakuluga.

Pilt: Scanpix

Teetööd piiravad mitmel pool liiklust

Teetööd lisavad ka esmaspäeval mitmes Eesti paigas uusi liikluspiiranguid, mistõttu tuleb autojuhtidel arvestada täiendava ajakuluga.

Kuni 7. augustini on truubiremondiks suletud Võru maakonnas Mõniste-Tiitsa-Karisöödi maanteel Mehka-Karisöödi lõik. Ümbersõit toimub Mehka-Peebu- Karisöödi kaudu ja teekond pikeneb 3 kilomeetri võrra, teatas maanteeinfokeskus, vahendas BNS.

Ida-Viru maakonnas on seoses raudteel teostatavate remonttöödega liiklusele suletud kella 11-15 Kiviõlis Jaama tänava raudteeülesõidukoht. Ümbersõit toimub Kiviõli kaudu. Kella 15-17.30 on liiklusele suletud Vana-Sondas Puismaa tee raudteeülesõidukoht ja ümbersõit Sonda kaudu.

Teekatte freesimistöödega alustatakse Harju maakonnas Ääsmäe-Haapsalu-Rohuküla maanteel Ääsmäe-Riisipere lõigul. Tööde tsoonis piiratakse kiirust ja üks sõidusuund on suletud ja liiklust reguleeritakse. Ooteaeg on 5 minutit.

Ribapindamistööde tõttu piiratakse tööde tsoonis kiirust Lääne-Viru maakonnas Rakvere-Väike-Maarja-Vägeva maanteel Ebavere-Rakke lõigul. Lõiguti on üks sõidurada suletud.

Teekatte parandustöödega alustatakse Järva maakonnas Tartu-Jõgeva-Aravete maanteel Nõmmküla-Aravete lõigul. Tööde tsoonis piiratakse kiirust.

Tee geoloogilisteks uuringuteks on kehtestatud kiirusepiirangud Harju maakonnas Padise-Kurkse-Harju-Risti maanteel Padise-Kurkse lõigul.

Jõgeva maakonnas Vaimastvere-Laiuse maanteel Rohe-Raaduvere lõigul alustatakse kruusatee remondiga. Tööde tsoonis piiratakse kiirust.

Teekatte parandustöid teostatakse Tartu maakonnas Tõrvandi-Roiu-Uniküla maanteel Ülenurme-Kurepalu lõigul, Reola-Hammaste maanteel Igeveres,Haaslava-Vana-Kuuste maanteel Haaslava-Tõõraste lõigul ja Hammaste-Rasina maanteel Läänistes. Üks sõidusuund on suletud ja kiirust on piiratud.

Kommunikatsioonide paigaldamiseks kehtestatakse kiiruspiirangud Valga maakonnas Jõgeveste-Soe maanteel ja Asu-Soe maanteel.

Viljandi maakonnas Viljandi-Välust-Mustla maanteel Väluste teel ehitatakse oktoobri lõpuni jalgratta- ja jalgteed. Tööde ajal piiratakse kiirust.

Sobiva ilma korral tehakse pindamistöid ning tööde tsoonis kehtestatakse kiiruspiirangud Tartu maakonnas Tartu-Räpina-Värska maanteel Hammaste-Kurista lõigul, Võru maakonnas Tallinna-Tartu-Võru-Luhamaa maanteel lõigul ning Võru maakonnas Tsooru-Krabi maanteel Viirapalus.

Alates teisipäevast kuni 15. augustini on silla remonttöödeks liiklusele suletud Järva maakonnas Imavere-Viljandi-Karksi-Nuia maanteel Taadikvere ning Eistvere sillad. Sõiduautodele on tähistatud ümbersõit Imavere-Mägisalu-Pilistvere-Kurla kaudu. Teekond pikeneb 8 kilomeetri võrra. Veokitele on ümbersõit korraldatud Järevere-Põltsamaa-Võhma kaudu ja teekond pikeneb 23 kilomeetri võrra.

Laadimine...Laadimine...