Teetööde ja spordivõistluse tõttu on liiklus mitmel pool piiratud

Teetööde, muusikafestivali ja spordivõistluste tõttu on liiklus reedel mitmel pool piiratud.

Pilt: Scanpix

Teetööde ja spordivõistluse tõttu on liiklus mitmel pool piiratud

Teetööde, muusikafestivali ja spordivõistluste tõttu on liiklus reedel mitmel pool piiratud.

Reede õhtul kell 22 suletakse viadukti ehitustöödeks liiklusele Harju maakonnas Tallinna ringtee Kurna külas ehk kilomeetritel 15,3-15,4, lõik avatakse uuesti laupäeval kell 6, teatas BNS-ile maanteeinfokeskus. Ümbersõit on korraldatud Luige-Kangru-Kurna kaudu ja ristmikel on liiklusreguleerijad. Teekond pikeneb umbes 8,5 kilomeetri võrra, vahendas BNS.

Tartu maakonnas suletakse jalgratturite maanteesõidu Euroopa meistrivõistluste tõttu kell 10.30-13 Lohkva-Kabina-Vanamõisa maantee ning kell 10.30-13 Põvvatu-Luunja maantee. Ümbersõit Luunjasse toimub mööda Räpina maanteed. Samal põhjusel on kell 14.30-16.30 suletud Lohkva-Kabina-Vanamõisa maantee üks sõidurada Kabina suunas. Ümbersõit on korraldatud läbi elurajooni Kasesalu tee ja Uus-Veeriku tee kaudu. Lohkva suunal reguleeritakse liiklust.

Kell 10.30-16.30 on Tartu linnas Turu tänav Aida ja Ringtee tänavate vahelisel lõigul. Liiklemiseks on vaba üks linnast välja suunduv sõidurada, välja arvatud Teguri ja Ropka tee vaheline lõik.Ka on suletud Ringtee tänav Turu ja - Lammi tee vahel, Lammi tee Ringtee ja Nõlvaku tänavate vahel. Ka on suletud Uus-Ihastes võistlusraja alla jäävad järgnevate tänavate lõigud Pallase puiesteel ning Mugasto, Aasavälja tee ja Uus-Veeriku tänavatel. Ka on võistluse tõttu suletud Luunjas Puiestee tänav.

Maanteeinfokeskus palub liiklejatel olla ürituse piirkonnas tähelepanelikud jalgratturite suhtes, kuna ürituse eelnevatel ja toimumise päevadel on teedel harjutamas rohkem jalgrattureid kui tavaliselt.

Võru maakonnas on Hauka laada tõttu alates reede hommikust kuni pühapäeva õhtuni liiklusele suletud Antsla kesklinn.

Lääne-Viru maakonnas on festivali "Viru Folk" ajaks piiratud liiklust Võsu-Kotka maanteel Korjusel ja Haljala-Käsmu maanteel Korjuse-Käsmu lõigul.

Teekatte märgistustöid tehakse Harju maakonnas Keila-Haapsalu maanteel Määra-Metslõugu lõigul ja Suurupis Suurupi teel, Lääne-Viru maakonnas Põdruse-Kunda-Pada maanteel Põdruse–Kunda lõigul ning Rakvere-Luige maanteel Küti–Roela lõigul ning Vassivere–Venevere lõigul.

Kommunikatsioonide paigaldamiseks kehtestatakse kiiruspiiranguid Tartu maakonnas Vapramäe - Vellavere maanteel kilomnetritel 4-5,4.

Laadimine...Laadimine...