Tehnikakõrgkool pakub töötutele tasuta koolitusi

Õppida saab keevitamist, arvjuhtimispinkide operaatori ametit, CAD-projekteerimist ja veokorralduse juhtimist.

Tehnikakõrgkool pakub töötutele tasuta koolitusi

Õppida saab keevitamist, arvjuhtimispinkide operaatori ametit, CAD-projekteerimist ja veokorralduse juhtimist.

Tallinna tehnikakõrgkool (TTK) koolitab sellel ja järgmisel aastal tasuta inimesi, kes ei ole pikka aega tööd leidnud, aidates neil uute teadmiste ja oskustega taas tööle saada või oma ettevõtte luua. Õppida saab keevitamist, arvjuhtimispinkide (CNC) operaatori ametit, CAD-projekteerimist ja veokorralduse juhtimist.
TTK avatud kõrgkooli juhataja Agnes Udumäe sõnul on koolitusprogrammid koostatud vastavalt ettevõtetelt saadud tagasisidele. Uudsena pakutakse AutoCAD programmi õppimist, kuna tehnilise joonestamise oskus on väga paljudes valdkondades kõrgelt hinnas ja spetsialiste napib. Üks koolitus kestab 120 akadeemilist tundi.
"Lisaks konkreetsetele koolitustele pakume inimesele eriala- ja karjäärinõustamist, mille järel koostatakse osalejaga koos individuaalne arenguplaan," ütles Udumäe. Projekti ootab kõrgkool osalema inimesi, kelle tööotsingud on kestnud aasta või kauem ning kes pole selle aja jooksul töötanud kauem kui kaks kuud. Samuti on oodatud noored, kes 2016. a lõpetasid kooli või kaitseväeteenistuse ja pole tööle saanud.
Inimestel on võimalik kursustel osaledes taotleda kompensatsiooni ja vajadusel kaetakse ka sõidu- ja majutuskulud. Koolitustele saab ennast kirja panna TTK kodulehel www.tktk.ee/praktika  12. detsembrini.  Rohkem infot leiab heleri@tktk.ee
Ettevõtmist aitab Euroopa sotsiaalfondi toel rahastada sihtasutus INNOVE.

Laadimine...Laadimine...