Toidupangad korraldavad taas toidukogumispäevad

Toidupangad korraldavad reedel ja laupäeval taas toidukogumispäevad.

Pilt: Scanpix

Toidupangad korraldavad taas toidukogumispäevad

Toidupangad korraldavad reedel ja laupäeval taas toidukogumispäevad.

Punastes põlledes Toidupanga vabatahtlikud jagavad toidukogumispäevade ajal kauplusekülastajatele infot ning võtavad vastu kohalike puuduses elavate perede tarbeks ostetud toidukaupa. Tegutsetakse ajavahemikus kell 12–18. Appi on taas tulnud hulgaliselt erinevaid ettevõtteid ja organisatsioone. Kokku osaleb sadu vabatahtlikke.

"Jõulukuine toidukogumine on kõigi toidupankade ning meie sõprade-toetajate jaoks aastat lõpetav ühine pingutus – vaid üheskoos on võimalik see ära teha. Erinevate kaubanduskettide kauplused on avanud meile oma uksed, head inimesed ostavad kauba, mille me saame puuduses elavatele peredele edasi jagada, vabatahtlikud kingivad meile oma aega ning annetajatele rohkelt tänusõnu," ütles Toidupanga kommunikatsioonijuht Nele Hendrikson.

Ta lisas, et toidukogumispäevadest on saanud populaarne heategevusaktsioon, kus osaletakse meelsasti ning mille järgi isegi valitakse juba kauplusi, kuhu neil päevil sisseoste tegema minna.

Sel korral on umbes 750 vabatahtlikku osalemas 38 poes 18 erinevas linnas. Kaupluste hulgas on 12 Selverit, 8 Rimi, 7 Prismat, 5 Maksimarketit, 3 Konsumit, üks Säästumarket, Kevade pood Tõrvas ja Haapsalu Kastani keskuse kauplus, mis koos Järve Selveri ja Viimsi Selveriga osaleb aktsioonis esmakordselt.

Laadimine...Laadimine...