7 kommentaari

pets

Vasta kommentaarile

miks ajalehes Pealinn üldse selline artikkel ilmub? Keskerakond näeb selles Eesti 200-s ohtu?
Ma tahaks siin rohkem lugeda, mida teeb linn korruptsioonivastases võitluses või millal sõiduteed korda saavad. Ma tahaks, et minu maksudest palka saav ajakirjanik kajastab linnas toimuvat, mitte ei tegele riigi asjadega. Selleks on teised kanalid.

petsile postitas:

kas Tallinna linnas ei olegi vaja sotsiaalküsimustega tegelda? See konkreetne teema puudutab ka Tallinnas elavat inimest, kui näiteks Eesti 200 riigis võimule saaks ja ise hakkaks neid probleeme lahendama tsentraliseeritud korras.

kari bezpuublikaid

Vasta kommentaarile

Mingi kari bezpuulikaid on välja ilmunud ilmselt just parajalt valimisteks teeks jälle vana hea bezpuublikat. Ja mis vahet Talinas või Eesti riigis peamine ikke bezpuubliki. Ja ei ole mingit vahet mis nendesamuste bezpublikaanide nimi on vabat naised elik vabat mehed või koguni suurperekond Strandberg põhiline bezpuubliki. Kügelegu oma muhameedlikus Prüsselis junkrust joodiku manu.

noh

Vasta kommentaarile

igaüks kel väheke mõtlemisvõime veel säilinud saab ju aru et tsentraliseerimisel on peamiselt üks eesmärk....rahakoti oma kätte saamine ja selle kaudu tegevuste suunamine ja ühtlasi kohalike omavalitsuste võimu vähendamine.
Tolle kantsleri poolt oleks oodanud ikka täispaketti ettepanekuid kuidas sotsiaalprobleeme lahendada, aga sealt ei tulnud ju mitte muhvigi. Ainult tsentraliseerime.

kodanik

Vasta kommentaarile

Eesti200 on kaunis ebasobiv parteiks pürgivale liikumisele - juba ainult see nimi törjub inimesi seda liikumist tösiselt vötmast - töisiselt!

ametnikust minister ja kogu lugu

Vasta kommentaarile

Igati võimalus minister vallandab ametniku ja teine võimalus ametnikust saab minister. Ei ole seega probleemi.

Kuidas nato pommitab eestit

Vasta kommentaarile

kui ta peab teda hoopis raha eest kaitsma???

Laadimine...Laadimine...