Üheksas liiklusõnnetuses sai viga kaksteist inimest

Laupäeval toimunud üheksas liiklusõnnetuses sai viga kaksteist inimest – nende seas kaks väikest poissi koos emaga.

Pilt: Scanpix

Üheksas liiklusõnnetuses sai viga kaksteist inimest

Laupäeval toimunud üheksas liiklusõnnetuses sai viga kaksteist inimest – nende seas kaks väikest poissi koos emaga.

Suurima kannatanute arvuga õnnetusest sai politsei teate kell 19.10, kui Tallinnas Rannamõisa tee 3. kilomeetril oli 32-aastane mees kaotanud kontrolli Jeep Grand Cherokee üle, mispeale paiskus maastur teelt välja. Kiirabi viis sõidukis viibinud 31-aastase naise Põhja-Eesti regionaalhaiglasse, 5-aastane poiss ja 8-kuune poiss tuli aga toimetada Tallinna lastehaiglasse, teatas siseministeerium BNS-ile.

Esimesest õnnetusest sai politsei teate kella 4.51 ajal, kui Harjumaal Nissi vallas oli Ellamaa-Lehetu tee 4. kilomeetril järsus paremkurvis teelt välja kihutanud operatiivsõitu teinud Škoda Octavia politseiauto. Eelnevalt olid abipolitseinikud andnud Lehetu külas peatumismärguande Volkswagen Passatile, mille juht sooritas aga ohtliku manöövri ning jätkas sõitu. Patrull järgnes rikkujale, et ta kinni pidada, kuid sõitis tagaajamise käigus teelt välja. Kiirabi viis Põhja-Eesti regionaalhaiglasse nii politseiautot juhtinul 38-aastase abipolitseiniku kui ka kõrval istunud 36-aastase abipolitseiniku. Mõlemad said õnnetuses kergeid vigastusi.

Teine õnnetus juhtus kella 9.14 ajal Pärnus Paide maanteel Raeküla kooli bussipeatuse läheduses, kus vales kohas üle tee läinud 79-aastane naine sai löögi Honda Accordilt, mida juhtis 26-aastane mees. Kiirabi viis jalakäija Pärnu haiglasse.

Kolmas õnnetus toimus kella 12.48 paiku Võrus Petseri ja Kreutzwaldi tänava ristmikul, kus 24-aastane naine sõitis BMW-ga ette Volkswagen Passatile, millel oli sõidueesõiguss ja mida juhtis 28-aastane naine. Kiirabi viis Volkswageni juhi Lõuna-Eesti haiglasse kontrolli.

Neljas õnnetus juhtus kella 13.28 paiku Jõgevamaal Palamuse vallas Nava külas Tartu-Jõgeva-Aravete maantee 27. kilomeetril, kus 34-aastane naine sõitis Mercedes-Benz C270 CDI-ga parempöördel teelt välja kraavi. Kiirabi viis juhi Tartu Ülikooli kliinikumi kontrolli.

Viies õnnetus juhtus kella 16.04 ajal Ida-Virumaal Illuka vallas Vasavere külas Pannjärve tervisespordi teel, kus 42-aastane naine sõitis Audi 100-ga vasakpöördel teeperve liivasele alale. Auto sattus külglibisemisse, paiskus sõiduteelt välja ning rullus üle katuse. Kiirabi viis juhi Ida-Viru keskhaiglasse kontrolli.

Kuues õnnetus juhtus kella 17.55 ajal Pärnumaal Halinga vallas Ertsma külas Pärnu-Jaagupi–Kalli maantee 4. kilomeetril, kus ilma lubadeta 20-aastane mees sõitis Audi A6 Avantiga teelt välja ning rullus üle katuse. Kiirabi viis juhi Pärnu haiglasse.

Kaheksas õnnetus juhtus kella 19.54 paiku, kui Saaremaal Lääne-Saare vallas Kuressaare Ringtee 9. kilomeetril või esialgsetel andmetel viga saada seni tuvastamata mootorrattur, kes lahkus sündmuskohalt ja pöördus Kuressaare haiglasse. Avariiline mootorratas Yamaha oli toimetatud lähedalasuvasse parklasse. Õnnetuse täpsemad asjaolud on väljaselgitamisel.

Päeva viimane õnnetus juhtus kella 20.45 ajal Ida-Virumaal Narva-Jõesuus Karja ja Rahu tänava ristmikul, kus mopeedi juhtinud 16-aastane noormees ei andnud teed Volkswagen Passatile, mille roolis oli 44-aastane mees. Kiirabi andis mopeedijuhile kohapeal esmaabi.

Ka pühapäeva öö tõi juba esimese liiklusõnnetuse. Kella 3.24 ajal toimus liiklusõnnetus Valgamaal Tõlliste vallas Valga-Suurekõrtsi maantee 12. kilomeetril, kus mopeedi juhtinud alkoholijoobes 35-aastane mees kaotas kruusasel teepervel sõiduki üle kontrolli ja kukkus külili. Kiirabi viis Valga haiglasse nii juhi kui ka tagaistmel reisinud 23-aastase naise.

Leitud sõidukite kohta teateid ei laekunud. Jätkuvalt on aga kadunud reedel Põhja prefektuurist ärandatud hall 2008. aasta BMW 525XD, mis kannab riiklikku numbrimärki 329BGM.

Laadimine...Laadimine...