Uute linnaosavanemate kandidaadid teada

Keskerakond leppis kokku, et Lasnamäe linnaosa vanema kandidaat on Andres Vään, Haaberstis Andre Hanimägi, Põhja-Tallinnas Peeter Järvelaid ja Pirital Tõnis Liinat.

Uute linnaosavanemate kandidaadid teada

Pealinn

Keskerakond leppis kokku, et Lasnamäe linnaosa vanema kandidaat on Andres Vään, Haaberstis Andre Hanimägi, Põhja-Tallinnas Peeter Järvelaid ja Pirital Tõnis Liinat.

"Linnaosa juhil on oluline ülesanne piirkonna elanike ja huvirühmadega suhtlemisel ning nende esindamisel linnavalitsuses," ütles peaminister ja Keskerakonna esimees Jüri Ratas. "Samuti on nende jaoks oluline teha koostööd ja tegutseda oma linnaosa arengu nimel. Usun, et kõik esitatud linnaosavanema kandidaadid on töökad ja väärikad inimesed ning annavad oma parima, et linnaosa elanike heaolu paraneks ning terve Tallinn edeneks."

Linnapea Mihhail Kõlvart ütles, et linnaosavanemate kandidaadid on eri eluvaldkondades kogenud inimesed, kes on juhtinud vastutusrikkaid protsesse ning ilmutanud tugevat töövõimet nii ühiskondlikult kui ka poliitiliselt. "Kindlasti toovad nad oma linnaossa teadmisi, kogemusi ja oskusi ning töötavad linnaosa elanike heaks," sõnas Kõlvart.

Lasnamäe linnaosa vanema kandidaat Andres Vään (58) on seni töötanud TLT AS-i trammiliiklusteenistuse direktorina. Ta on edukalt saatnud Tallinna tänavatele retro- ja Eesti tuntud muusikuid tutvustavaid tramme, lisaks on tal olnud oluline roll trammiliini lennujaamani viimises.
Põhja-Tallinna linnaosa vanema kandidaat Peeter Järvelaid (61) on Eesti üks tuntumaid õigusajaloolasi. Ta on Tallinna ülikooli dotsent ja töötanud varem ka sisekaitseakadeemia rektori kohusetäitja ja mereakadeemia rektorina. Järvelaid on Tallinna teenetemärgi kavaler.
Pirita linnaosa vanema kandidaat Tõnis Liinat (33) on olnud  eraettevõtja, 2015. aastast on ta töötanud samas linnaosavalitsuses ja keskkonnaameti aladel. Praegu töötab Pirita linnaosa valitsuses arendusnõunikuna. Hariduselt on ta arborist.

Haabersti linnaosa vanema kandidaat  Andre Hanimägi (29) on Keskerakonna avalike suhete juht. Varem on ta töötanud Pirita linnaosavalitsuse avalike suhete juhina ja Valgamaalases reporterina. Tal on magistrikraad kommunikatsioonijuhtimises Tallinna Ülikoolist.

Laadimine...Laadimine...