VAATA GALERIID: kes neist pälvib homme õhtul Eesti armsaima paari tiitli?

Enam kui 100 paari on saatnud oma liigutava ja romantilise pildi tARTuFFi raames toimuva Eesti armsaima paari konkursile.

Pilt: Scanpix

VAATA GALERIID: kes neist pälvib homme õhtul Eesti armsaima paari tiitli?

Enam kui 100 paari on saatnud oma liigutava ja romantilise pildi tARTuFFi raames toimuva Eesti armsaima paari konkursile.

tARTuFF ja Hektor Design Hostel ootavad konkursile fotosid kuni laupäeva keskpäevani, misjärel selgitatakse žürii valitud viie parima pildi vahel võitja rahvahääletuse tulemusel.

111images

"Meil on väga hea meel, et konkursile on laekunud sedavõrd palju südamlikke pilte nii noortest, kel terve elujagu aega armastust kogeda, kui ka aastakümneid ühist õnne nautinud paare. Me oleme tänulikud kõigile, kes on näidanud, et Eestimaa suves on sedavõrd palju armastust – tegelikult vääriksid peaauhinda nad kõik!" tõdes Hektor Design butiikhosteli turundusjuht Ildiko Siimon.

Konkursil osalemiseks tuleb saata foto paarikesest koos pildil olevate inimeste nimedega e-kirja aadressile tartuff@poff.ee hiljemalt 6. augustil kell 12. TARTuFFi ja Hektori meeskond valib välja viis paari, kelle pildid pannakse tARTuFFi Facebooki-lehel rahvahääletusele. Võidupaar kuulutatakse välja tARTuFFi kodulehel, Facebooki lehel ja Tartu Raekoja platsil 6. augustil kell 22.

Eesti armsaimat paari ootab ees romantikahõnguline majutuspakett, kuhu kuulub 1 öö Hektor Design butiikhostelis koos õhtu- ja hommikusöögiga.
Tänavu 1.-6. augustil toimuv tARTuFF on alates 2006. aastast pakkunud iga-aastaselt suuri tundeid, eneseleidmist, igatsust ja sooja äratundmist.

Kuue päeva jooksul linastub Tartu Raekoja platsil 12 filmi, millest igaüks kõneleb otseselt või kaudselt armastusest. TARTuFFi filmide ajakavaga saab tutvuda SIIN

Hiljuti Aparaaditehase vahetus läheduses avatud Hektor Design butiikhosteli unikaalsus väljendub aga ennekõike tubade moodsas ja funktsionaalses disainilahenduses. Hostel suudab majutada kuni 230 inimest, pakkudes ööbimisvõimalust põnevates suuremates ja väiksemates tubades, mida on ühtekokki 25 erinevat tüüpi.

Hosteli mugavuste hulka kuuluvad lisaks Hektor Cafele ka raamatukogu, jõusaal ja joogaruum, pesupesemis- ja triikimisvõimalused ning nõupidamisteruum, mida on soovi korral võimalik kasutada ka kinosaalina või mistahes meelelahutusliku ürituse korraldamiseks.

Laadimine...Laadimine...