Vaata, millal volikogu liikmete vastuvõtud on

Vaata tabelit, millal Tallinna linnavolikogu liikmete vastuvõtuajad on. Üheskoos leitakse igale murele lahendus!

Pilt: Scanpix

Vaata, millal volikogu liikmete vastuvõtud on

Vaata tabelit, millal Tallinna linnavolikogu liikmete vastuvõtuajad on. Üheskoos leitakse igale murele lahendus!

Kalev Kallo
linnavolikogu esimees kokkuleppel eelregistreerimine 6943211

Lauri Laats
linnavolikogu aseesimees kokkuleppel eelregistreerimine 6943295
Keskerakonna fraktsioon:
Vana-Viru 12, tuba 114, info telefonil 6943 218

1. Toivo Tootsen kokkuleppel Vana-Viru 12,
tuba 115
2. Elena Glebova kell 13.00–14.00
Tondiraba Jäähall
Varraku 14
(eelregistreerimine 6943 218)

3. Margarita Tšernogorova 4. september
esmaspäev kell 14.30–16.00
Vana-Viru 12, tuba 114
(eelregistreerimine 6943 218)

4. Rostislav Troškov 4. september
esmaspäev kell 16.00-17.00
Vana-Viru 12,
tuba 114
(eelregistreerimine 6943 218)

5. Nikolai Korb 4. septembr
esmaspäev kell 16.30–17.30
Vana-Viru 12,
tuba 114
(eelregistreerimine 6943 218)

6. Enno Tamm 5. september
teisipäev kell 17.00-18.00
Vana-Viru 12,
tuba 114
(eelregistreerimine 6943 218)

7. Igor Gribovski 5. september
teisipäev kell 17.30-18.30
Haabersti Vaba Aja Keskus, Ehitajate tee 109a/2, 3. Korrus
(eelregistreerimine 6943 218)

8. Natalia Malleus 7. september
neljapäev Kell 14.00-15.00
Vana-Viru 12,
tuba 114
(eelregistreerimine 6943 218)

9. Leonid Mihhailov 7. september
reede kell 14.00-15.00
Vana-Viru 12,
tuba 114
(eelregistreerimine 6434005)

10. Kaja Laanmäe 11. september
esmaspäev kell 09.00–11.00
Vana-Viru 12,
tuba 114
(eelregistreerimine 6232234)

11. Andres Kollist 12. september
teisipäev kell 12.00–13.00
Rävala 10,
(eelregistreerimine 6943 218 )

12. Elmar Johannes-Truu 19. september
teisipäev kell 15.00–16.00
Lasnamäe Linnaosavalitsus,
Pallasti tänav 54, kab 240b

13. Anton Stalnuhhin 21. september
neljapäev kell 14.00–15.00
Vana-Viru 12,
tuba 114
(eelregistreerimine 6943 218)

14. Igor Gribovski 25. september
esmaspäev kell 11.00-12.00
Haabersti Vaba Aja Keskus, Ehitajate tee 109a/2, 3. Korrus
(eelregistreerimine 6943 218)

15. Olga Barabaner 26.september
teisipäev kell 17.00–18.00
Õismäe tee 57a

16. Andres Kollist 26.september
teisipäev kell 12.00–13.00
Rävala 10,
(eelregistreerimine
6943 218 )

17. Julia Timerbulatova 27.september
kolmapäev kell 16.00–17.00
Vana-Viru 12,
tuba 114
(eelregistreerimine hiljemalt 25.09
6943 218)

18. Ants Pilving 29. september
reede kell 15.00–16.00
Vana-Viru 12,
tuba 114
(eelregistreerimine 6943 218)

 

Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
Vana-Viru 12, toad 103 ja 104, info ja eelregistreerimine telefonidel 6943 233 ja 5699 9680

Reformierakonna fraktsioon
Vana-Viru 12, tuba 101, info ja eelregistreerimine telefonidel 6943 231 ja 5629 8243

Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
Vana-Viru 12, tuba 105, info ja eelregistreerimine telefonidel 6943 222 ja 513 5430

 

Laadimine...Laadimine...