VAATA VIDEOT JA FOTOSID! Kristiines lõppes välitreeningute hooaeg

Täna toimus selle aasta viimane välitreening Löwenruh pargis Kristiine linnaosas. Juba kaheksandat hooaega kestnud välitrennis on osalenud igal korral ligi 60 naist ja meest vanuses 30+ kuni 80+.

Pilt: Kristiine LOV

VAATA VIDEOT JA FOTOSID! Kristiines lõppes välitreeningute hooaeg (1)

Toimetaja: Toomas Raag

Täna toimus selle aasta viimane välitreening Löwenruh pargis Kristiine linnaosas. Juba kaheksandat hooaega kestnud välitrennis on osalenud igal korral ligi 60 naist ja meest vanuses 30+ kuni 80+.

77images

Tervise-ja kepikõnnitreeningud Kristiine linnaosas Löwenruh pargis ühendavad osalejaid erinevatest vanusegruppidest. Trennide juhendaja Aliis Sarapik peab oluliseks kogu grupi ühendamist, enda keha kuulamist ja seda, et igaüks valib just endale sobiva tempo.

 

"Lisaks venitusharjutustele ja liikumisele pargis lõpetavad iga treeningu muusikasse tehtavad tantsulised liikumised. Sageli liituvad siis kaasa lööma ka juhuslikud möödakäijad või ka lastealal mängivad lapsed. Igaüks võtab sellest iganädalasest kokkusaamisest koju kaasa nii lihtsaid harjutusi kui palju rõõmuenergiat," ütles Sarapik.

 "Liikumine on elu, parandab tervist ja vähendab argipäeva stressi - see on laialt teada. Paljud meie linnaosa aktiivsemad elanikud teavad juba kaheksa aasta vältel sama hästi, et kõige parem vabas õhus liikuda on Kristiines suvise hooaja igal kolmapäeval just Löwehruh pargis. Kusjuures välitreeningud on osutunud populaarseks kesknädalaseks tasuta treeningvõimaluseks ka lähedal asuvate büroode ja ettevõtete töötajate hulgas. Ma tänan meie treeningutel osalenuid ning kutsun kõiki taas liituma meiega juba järgmisel kevadel, aga kindlasti tuleb jätkata jalutamise ja muu aktiivse füüsilise tegevusega ka eeloleval talveperioodil, kasutades selleks meie treeningutel saadud oskusi ja teadmisi," osutas Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe, kelle sõnul elanike tervise edendamise teemad ja tervislik elulaad on alati olnud üks prioriteediks linnaosa valitsuse jaoks.

Treeningsari lõpetati vahva laulu, võimlemiskava ha piknikuga pargi vabaõhulaval. Tänane esitatud laul ja võimlemiskava olid pühendatud alanud Stopptooberile ehk suitsetamisest loobumise kuu algusele.

1 kommentaari

Laadimine...Laadimine...
Laadimine...Laadimine...