7 kommentaari

Krista muug

Vasta kommentaarile

Meil ei olnud tööd.varastasime elektrit vennaga,Tartumaal Meeksi vallas haavametsa külas,ei ole ju mõeldav küünla valgel elada.2010.aastal jäime elektrivargusega vahele.Tartu maakohus arutas meie elektrivargust 2012.mais,saime mõlemad oma karistused.perekond paadid tegid õieti,et soome ära kolisid ei ole ju võimalik ilma elektrita elada

Eve

Vasta kommentaarile

Valitsust ei huvita vaesemate inimeste elu.

To Enn Kaljo postitas:

Kutsud üles elektriarveid mitte maksma. Paistab , etSina oskad ilma kulutusteta elektrit toota ja jagada. Miks Sa ometi ei kandideerinud EEjuhatuse esimehe kohale?

€giptuse munaqll

Vasta kommentaarile

Eks meil on veel neid eu punkte ja punktikesi mida ei nähta või ei taheta näha. Näiteks
Euroopa sotsiaalharta
Artikkel 4. Õigus saada õiglast töötasu. Et rakendada tulemuslikult õigust saada õiglast töötasu, kohustuvad lepingupooled: 1. tunnustama töötajate õigust saada niisugust töötasu, mis tagab neile ja nende perekondadele inimväärse elatustaseme. Pooled oleks soomest tagasi, kui mitte rohkem.
Energia juurde. Põlevkivi on maavara. Maavara kuulub riigile. Riik on rahvas. (mitte eestis) aga riik peaks olema rahvas. Toore kuulub seega rahvale. Riik, antud juhul vägivallaorgan alamate klasside ekspluateerimiseks, kasutab (varastab) meie kõigi ühist vara ja müüb selle meilt ärastatud toorme meile uuesti maha elektrienergia näol. Koormates seda veel miskite liinitasude ja aktsiisidega. Õiglane mis? Eratarbijale võiks elekter koos kõikide tasudega täiesti tasuta olla. EE oleks ikka mäel ja jääks ülegi.

evele

Vasta kommentaarile

ei peagi huvitama
inimene peab ise tööd tegema
inimesel on ka kohustused riigi ees
mitte ainult riigil ei ole kohustused
virisemine ei vii edasi
loodame et Pealinn lõpetab varsti ilmumise

Enn Kaljo postitas:

Nimetule valvekommenteerijale: nimetud kommentaarid ei lähe arvesse!
Ja kui olete teadlik meie põhiseadusest, siis teate, et inimesed, ehk kodanikud moodustavadki riigi, mitte ei ole valitsev seltskond riik, ega ole seda ka valitsus ja eliit.

Enn Kaljo

Vasta kommentaarile

Tulebki igast otsast välja, et meil valitsus ei seisa inimeste eest mitte kuidagi - alati on mingi vastulause või vabandus või õiendus olemas, mida inimeste argumentidele vastu visata.
Viimane aeg, tuleb alustada kodanikuallumatuse aktsiooni EE vastu, kus keegi ei maksa sentigi elektriarvet 2 kuu jooksul ja vaatame, mis näoga siis ollakse.
EE tuleb valitsevate tegelinskite käest ära võtta ja rahva aktsiaseltsiks teha - igale kodanikule 100 000 € suurune aktsia, mis peab hakkama ka sisse tooma. Me oleme sajakordselt selle firma kinni maksnud, aitab juba!

Laadimine...Laadimine...