Väike-Õismäe tiigi kaldal näeb esmakordselt tasuta välikino

Täna kell 21.00 toimub esmakordselt Väike-Õismäe tiigi kaldal amfiteatris välikinoõhtu, kus huvilistele linastub kodumaine komöödia "Mehed".

Pilt: Scanpix

Väike-Õismäe tiigi kaldal näeb esmakordselt tasuta välikino

Toimetaja: Sandra Lepik

Täna kell 21.00 toimub esmakordselt Väike-Õismäe tiigi kaldal amfiteatris välikinoõhtu, kus huvilistele linastub kodumaine komöödia "Mehed".

Haabersti linnaosa vanem Andre Hanimägi sõnas, et amfiteatris toimub välikino esmakordselt. "Linnaosavanemaks saades oli üks minu eesmärkidest tuua Väike-Õismäe tiigi äärde rohkem ja mitmekesisemaid üritusi. Kui kinoõhtu elanike poolt positiivselt vastu võetakse, siis oleme valmis järgmisel suvel kinoõhtutega ka jätkama," ütles linnaosavanem. 

Linnaosavanem lisas, et kinoõhtu toimub iga ilmaga. "Vajalik on vaid ilmale sobilik riietus. Istumise alla võtke kodust kaasa soe pleed või istumispadi ja vihma korral palume kasutada vihmakeepe. Üritus on tasuta ja kõik huvilised on lahkesti oodatud üheskoos mõnusat suveõhtut veetma," kutsus Hanimägi.  

Täispikk eneseirooniline komöödia "Mehed" on välja kasvanud ühest viimaste aastate publikumenukaimast teatrilavastusest. Kolm sõpra, kolm näitlejat – Tiit (Tiit Sukk), Margus (Margus Prangel) ja Veikko (Veikko Täär) otsustavad ühel päeval koos Tallinnast Harakasaarele sõita, sest saarel pesitsev Veikko 25-aastane äsjaleitud poeg on tumedate mõtetega ummikusse jooksnud. 

Lisaks peakangelastele teeb filmis kaasa hulk armastatud näitlejaid – Andrus Vaarik, Piret Laurimaa, Mihkel Vendel, Tõnis Niinemets, Ursula Ratasepp-Oja, Carmen Mikiver, Eva Püssa ja paljud teised.

Kui te olete üks neist, kellel film "Mehed" veel nägemata, siis soovitame soojalt kasutada võimalust ja neil, kes seda juba näinud on soovitame vaadata uuesti, sest see on endiselt hea ka mitmendat korda vaadates. 

Sissepääs on tasuta. Soovi korral võta kaasa pleed ning istumispadi, vajadusel ka popkorn ja jook. Vihma korral palume kasutada vihmakeepe. Vihmavarjud ei ole lubatud. 

Eelnevat registreerimist kinoõhtule vaja ei ole. Amfiteatri põhiosa mahutab 800 külastajat ning külgtiivad mahutavad veel lisaks 250 inimest.

Film on eesti keeles venekeelsete subtiitritega. Välikino korraldab Haabersti Linnaosa Valitsus.

Laadimine...Laadimine...