8 kommentaari

lar1nm1kh

Vasta kommentaarile

Elektrienergia eest saate tasuda 40% vähem, ilma et petad ja seadust rikkumata! Soovitan kõigil seda artiklit lugeda - http://most.tk/elektrienergia Ma olen seda kasutanud alates detsembrist ja tegelikult peaaegu kaks korda!

Vello

Vasta kommentaarile

Huvitav, kust see jõukam Eesti, kui alustada tuleb hoopis kulude kokkutõmbamisest ja uues koalitsioonis pole praktiliselt ühtki inimest kel oleks ette näidata varasemaid kogemusi või tulemusi jõukuse kasvatamises ilma kätt sealjuures riigi rahakotti ajamata?

lar1nm1kh

Vasta kommentaarile

Elektrienergia eest saate tasuda 40% vähem, ilma et petad ja seadust rikkumata! Soovitan kõigil seda artiklit lugeda - http://most.tk/elektrienergia Ma olen seda kasutanud alates detsembrist ja tegelikult peaaegu kaks korda!z

X

Vasta kommentaarile

Mina ootan mõistlikku ühistööd, tark ei torma, aga mis 9x mõõdetud, see ära teha. Peaasi, et säiliks koostöö, sest keegi eraldi ei ole valitsus. Tuliseid arutelusid, mis käivad poliitika juurde, ei saa karta, aga seni kuni ei minda isiklikuks, võivad arutelud keemistäpini ulatuda, ikka toovad kasu! Edu! Mida vihasem opositsioon, seda kindlam , et olete õigel teel. Võibolla kunagi tulevikus muutub ka Eestis opositsioon konstruktiivsemaks ja vähem isiklikele solvangutele toetuvaks! Seniks jõudu!

Usume

Vasta kommentaarile

Usun ka et loodav valitsus asub jällegi näoga rahva poole ja seab eelisjärjekorda oma rahva heaolu ja sotsiaalse kindlustunde sest loodavate erakondade juhid siiski ausatavad oma riiki ja rahvast ning nüüdne isamaa esimehe vaates on ka märgata ausa eestlase hoiakut mis loob kindlustunde,et Eesti rahvas ja riik jääb püsima, uhkuseks oma maa rahvale ja meie tulevastele põlvedele.

arstiabi

Vasta kommentaarile

Ei ole mõtet kogu aja korrutada paremast arstiabist/raviteenusest,mis ei saa mitte kunagi asendama kõigile kättesaadavat ja ennast õigustanud vajaduspõhist Polikliinilist Arstiabi.Las paralleelselt tegutseb ka erapraksis ja ainult omal majandamisel.

taastada polikliinikud

Vasta kommentaarile

Koheselt taastada riiklikud polikliinikud alustades maakondadest Eesti ei ole vaid Tallinn ja Tartu. Ja teadmiseks ka arst ja isegi õde on inimene seega kasutab veidi aruraasukest ja ei mingeid vastuvõtte voodis. Riiklike polikliinikute taastamine mis muud kui pikem samm...

Laadimine...Laadimine...