5 kommentaari

teat konkurents

Vasta kommentaarile

Lugupeetavad teat konkurents on vajalik oleks vaid konkureerijaid. Too nn telepurk Eestis tegelt ajab vahest lausa nutma just ERR-i silmas pidades kuid pole ju hullu kui keeled suus vaata mida iganes. Siis kui keeled on suus priilt. Kuid siiski konkurentsi on vaja ja Tallinna TV on teinud tänuväärset tööd oleks Eestis vaid piisavat ressurssi rahalist ja vaimset selles ju asi.

Vello postitas:

Kohalike uudiste ja muu siinse temaatika osas keeled paraku hädast välja ei aita. ja selle vahendamine ning tutvustamine peakski olema ETV ja TTV peamine ja põhiline tööpõld. Ja sellel põllul jätkub ruumi tegelikult mõlemale piisavalt, et omavahel üldse konkureerima peaksidki. Ülejäänu osas aga on keeled muidugi omal kohal, sest juba pildikvaliteedilt teevad sellised hiiud nagu näiteks või Netflix meie telekanalitele pika puuga ära, sisust rääkimatagi.

Küsija

Vasta kommentaarile

Miks TTV tahab lahustuda vaenulikus ERR-is? Olete ise ennast hästi üles töötanud ja nüüd tahate vilju lasta ERR-il omaks pingutuse tulemuseks lugeda? Sama nagu K.Kallasele sobib EKRE siis kui ühineb temaga, aga vastuvõetamatu siis kui kellegi teisega.
Miks , see oleks kurb!

Eksid!

Vasta kommentaarile

Peavoolumeedial ei ole kunagi tulevikku!

W. postitas:

Peavoolumeedia ei vajagi tulevikku. Nemad töötavad olevikus!

Laadimine...Laadimine...