VIDEO! Ilmavalgust nägi esimene koerte tööportaal Woof in Estonia

Täna alustas tegevust Eesti esimene koerte tööportaal Woof in Estonia, mis on mõeldud neljakäpalistele, kes on pikemalt tööturult eemal viibinud. Portaali eesmärk on kokku viia koerad ja kontorid, mille töökeskkonnale lemmikloomad rõõmu ja soojust lisaksid.

Pilt: idea.ee

VIDEO! Ilmavalgust nägi esimene koerte tööportaal Woof in Estonia

Täna alustas tegevust Eesti esimene koerte tööportaal Woof in Estonia, mis on mõeldud neljakäpalistele, kes on pikemalt tööturult eemal viibinud. Portaali eesmärk on kokku viia koerad ja kontorid, mille töökeskkonnale lemmikloomad rõõmu ja soojust lisaksid.

Woof in Estonia tööportaalis on üleval koerkandideerijate lühikesed motivatsioonikirjad, kus lisaks nunnufaktorile on loetletud kontorikoera ametiks olulised isiksuseomadused ja oskused. Koerasõbralikud ettevõtted ja kontoritöötajad saavad omakorda portaalist aga enda jaoks sobiva kandidaadi leida. Lisaks saab lugeda tänaste kontorikoerte edulugusid ja hinnanguid oma töökeskkondadele.

Kuigi paljud toredad koerad on tegelikult juba Eesti kontorite asukad, on Woof in Estonia eesmärk seda trendi veelgi kasvatada ja kutsuda ettevõtteid üles kontoritesse koeri värbama. Koerasõbralike ettevõtete hulgas on juba näiteks Eesti Ratsaspordi Liit, Uber, Hundred5, Toggl, Teamweek, Lift99, Testlio, Transferwise, Pipedrive, Adcash, Jobbatical, Ülemiste keskus, Idea Group, FC Flora jpt. Nende kontorikoerte muljeid näeb videos ja pildis Woof in Estonia tööportaalis.

Koeraomaniku ja Idea Groupi töötaja Helle Tõntsu sõnul töötab nende kontoris täiskohaga õige mitu neljakäpalist. "Agentuuris ei tohi vaim kunagi väsida ja koertel seda vurtsu jagub! Tessa, Matilda, Sonja, Sämmi, Helga, Leo ja Lexy teevad suurepärast tööd. Võib julgelt öelda, et eelmise aasta parimad kampaaniasõnumid on koerte poolt loodud. Hoolimata tugevast auhktsendist on nad ka suurepärased ideede esitlejad. Kõrgtasemel loovlahendustega oleme reklaamiturust suupärase osa endale hauganud. Koerralik tööjõud!" selgitas Helle Tõnts. Ta lisas, et kuna koerad teevad oma tööd suurepäraselt, otsustatigi esimese kontorikoerte tööportaali ellu kutsuda, et veel rohkem toredaid neljakäpalisi endale mõnusa töökoha leiaks.

Jalgpalliklubi FC Flora kontoris võib aga ringi liikumas näha tiimi mänedžeri Diana Klavani koera Nellyt, kes asus abitreenerina tööle kolmekuuselt. "Nelly tööpäev algab meeskonna tervitamisega, sest head suhted on kõige alus! Muidugi ei puudu töökohustuste hulgast ka jalgpallurite ergutamine ja tiimi riietusruumis võistluseelse närveerimise vähendamine." Joonekohtuniku ameti poole pürgimisest on Nelly küll loobunud. Lippude ja saba vaheldumisi liputamine ajaks mängijad lihtsalt segadusse.

Hoolimata kampaania algusest 1. aprillil ehk rahvusvahelisel naljapäeval, juhib Woof in Estonia tähelepanu tõsisele probleemile: varjupaikades ootab häid peremehi palju koeri. Tihti jääb koera võtmise otsus tegemata, kuna ei soovita, et lemmikloom tööpäevadel pikki tunde üksi kodus veedaks. Seetõttu kutsub Woof in Estonia üles kõiki tööandjaid vastutulelikkusele ja lubama töötajatel oma lemmikuid kontoritesse kaasa võtta ning miks mitte endale lemmiklooma võtma varjupaigast. Teisest küljest paneb portaal aga koeraomanikele südamele, et enne koera kontorisse kaasa võtmist tuleks kindlasti teiste kontoritöötajatega läbi rääkida, et selline töökorraldus ikka kõigile sobib. Woof in Estonia portaalis saab tutvuda varjupaigakoeratega, kes ootavad endale head peremeest ja kodu. Huvi korral võivad kõik soovijad koerte kohta lisainfot saada Loom24 veebilehel.

Ettevõtmine Woof in Estonia elab edasi Instagrami @woofinestonia lehel, kus järgmiste nädalate jooksul löövad kontoriuksed valla Eesti ettevõtete koerad ja pildis ning videos oma tegemisi näitavad. Need kontorikoerad või koeraomanikud, kes samuti soovivad oma kogemust jagada, võivad oma soovist teada anda samal Instagrami kontol @woofinestonia või teha postitusi kasutades teemaviidet #woofinestonia.

Laadimine...Laadimine...