VIDEO: Lasnamäe Pae Pargi Rahvajooks püstitas osalejaterekordi

Kolmapäeva õhtul peetud neljas Lasnamäe Pae Pargi Rahvajooks püstitas osalejaterekordi, põhi- ja lastedistantsidel osales üle 560 inimese.

Pilt: Ilja Matusihis

VIDEO: Lasnamäe Pae Pargi Rahvajooks püstitas osalejaterekordi (2)

Toimetaja: Toomas Raag

Kolmapäeva õhtul peetud neljas Lasnamäe Pae Pargi Rahvajooks püstitas osalejaterekordi, põhi- ja lastedistantsidel osales üle 560 inimese.

Põhidistantsil jõudis finišisse 376 lõpetajat, kes said endale kaela erikujundusega medali.

Kiireimaks osutus Marti Medar Treeningpartner Sportlandi jooksutiimist (14.35), talle järgnesid Robert Telpt Audentesest (14.43) ja Sergei Rjabõškin (15.02). Naiste parim oli Liis-Grete Arro (17.28), teisena lõpetas veteranideklassi jooksja Margit Mälter (18.28), kolmandana samuti veteranideklassi jooksja Mirjam Vint (19.11).  

 

Välja selgitati ka Lasnamäe kiireim kool, milleks osutus Tallinna Kuristiku Gümnaasium, parimad koolid said piletid Skyparki vaaterattale ja Sportlandi pallikoti.

Auhinnalaua eest oli peamiselt hoolitsenud peamiselt Sportland. Ürituse toetajateks olid Haage Vesi, Synlab, Tallinna Teletorn, Skypark, Lasnamäe Centrum, Kitchen Rõõm. Ürituse korraldajaks oli Lasnamäe Linnaosavalitsus. Auhinnad parimatele jagas kätte Tallinna linnapea Mihhail Kõlvart, kes läbis ka ise kaks ringi ümber Pae järve.

Osavõtt Lasnamäe Pae Pargi Rahvajooksust oli tasuta, kuid osalejad annetasid Tartu Ülikooli Kliiniku Lastefondi toetuseks, kes omakorda toetab 16- aastast neerupuudulikkusega Katerinat. „Oleme arvuka osavõtuga igati rahul. Eriti hea meel on, et kohale oli tulnud nii palju lapsi,“ ütles linnaosavanema asetäitja Manuela Pihlap. „Lasnamäelased on ürituse hästi omaks võtnud. Järgmisel aastal seame sihiks jõuda 700 osavõtjani.“

Esialgsed tulemused: http://nelson.racetecresults.com/Results.aspx?CId=16267&RId=276&EId=2

 

2 kommentaari

Laadimine...Laadimine...
Laadimine...Laadimine...