VIDEOD! EUROVISIOONI SUPERFÄNNID: Hääletati rohkem muusika, kui sõpruse põhjal

"Idablokk hakkab nõrgenema ja inimesed hääletavad rohkem muusika põhjal," tõdesid Eurovisiooni superfännid kommenteerides eilse esimese poolfinaali tulemusi. Finaalist jäid välja muuhulgas ka Aserbaidžaan, Valgevene ja Armeenia. Eesti laul "La Forza" pääses oma võimsa esitusega finaali, kus ta astub üles 1. pooles.

Pilt: Scanpix

VIDEOD! EUROVISIOONI SUPERFÄNNID: Hääletati rohkem muusika, kui sõpruse põhjal (1)

"Idablokk hakkab nõrgenema ja inimesed hääletavad rohkem muusika põhjal," tõdesid Eurovisiooni superfännid kommenteerides eilse esimese poolfinaali tulemusi. Finaalist jäid välja muuhulgas ka Aserbaidžaan, Valgevene ja Armeenia. Eesti laul "La Forza" pääses oma võimsa esitusega finaali, kus ta astub üles 1. pooles.

Eesti Elina Nechayeva ja Küprose Eleni Foureira edasi pääsemine oli Eurovisiooni superfännide hinnangul iseenesestmõistetav. "Nad mõlemad olid täielikus tipus, võib-olla kuulub samasse kategooriasse ka Iisrael," ütlesid nad. "Neist õhkus võitja-tunnet."
Elina ja Eleni esinemised olid fännide hinnangul mõnusas vastuolus - Küprose leegid meie külma põhjamaisusega.
"Ma ei ütleks, et Elina esitlus oli külm, see oli hästi kokkupandud ja lihvitud. Eleni on aga veidi toorem ja sensuaalsem," kommenteeris Eurovisiooni superfänn Willy Lee Adams oma videoblogis.
"See on klassika kombineeritud modernsusega. Ta on väga karismaatiline," kommenteeris teine fänn Eesti esinemist. "Peale kleidi on ainus, mis tema esinemist müüb tema näolime. Muidugi on tal ka ingli hääl"
Eesti - Elina Nechayeva "La Forza"

Küpros - Eleni Foureira "Fuego"

"Esimesena tuleb meelde Iirimaa lugu, mis edasi pääses," räägib Adams. "Lavastus andis loole palju juurde - tegi selle palju atmosfäärilisemaks, südant soojendavamaks."
Iiri päritolu fännidele oli nende riigi laulu edasipääsemine väikseks šokiks. "Arvasin, et me ei saa läbi, ma olin viimaste aastatega Iirimaa suhtes tuimaks muutunud," tunnistas üks neist. "Aga kui nad läbi said, siis käis must läbi patriootlik nõks. Samas, ma mõistan, miks nad läbi said."
Iirimaa - Ryan O'Shaughnessy "Together"'

Superfännid olid rahul ka sellega, et Albaania laul läbi sai. "Ma armastan Albaaniat. Uskusin juba esimesest hetkest, kui seda laulu kuulsin, et nad saavad läbi," kiitis üks fännidest. "Ma arvan, et Albaania delegatsioon tegi õige otsuse, et mitte proovida olemasolevat lavashowd üle mängida ja keskendusid laulja häälele."
Albaania - Eugent Bushpepa "Mall"


Mõnevõrra tuli fännidele üllatusena Soome laulu edasipääsemine. "Soome oli juba maha kantud," tõdesid nad. "Ja siis äkitselt oli ta finaalis. See oli tema siiani parim esinemine."
"See oli teenitud edasipääsemine," ütles superfänn Adams.
Soome - Saara Aalto "Monsters"


Ei oodatud ka, et Bulgaaria edasi pääseb. "Nägime täna nii palju häid esinemisi ja see jättis väga külma ja kalkuleeritud mulje. Ma tundnud lauluga sellist sidet, nagu ma tundsin seda proovides," tunnistas üks fännidest. Käidi välja ka fänniteooria, et kõik Ida-Euroopa hääled läksid Bulgaariale.
Bulgaaria - EQUINOX "Bones"


Austria puhul tegi fännidele muret laulja vigastus. "Ta oli näost täiesti kahvatu, aga ta võitles tänu oma ravimitele," ütles Adams. "Ma loodan, et ta saab nüüd puhata ja on valmis laupäeval võitlema."
Austria - Cesár Sampson "Nobody But You"


Edasi pääsesid ka Iisrael, Tšehhi ja Leedu.
Iisrael Netta "Toy"


Tšehhi Mikolas Josef "Lie To Me"


Leedu Ieva Zasimauskaitė "When We're Old"

 

Allikas:

1 kommentaari

Laadimine...Laadimine...
Laadimine...Laadimine...