Viimsi Keskuse avavad Viimsi All Stars Band ja Kõrsikud

Juba homme, 13. augustil avatakse Haabneemes Viimsi Keskus, avamispäeval pakutakse külastajatele põnevat meelelahutusprogrammi. 

Pilt: Erakogu

Viimsi Keskuse avavad Viimsi All Stars Band ja Kõrsikud

Juba homme, 13. augustil avatakse Haabneemes Viimsi Keskus, avamispäeval pakutakse külastajatele põnevat meelelahutusprogrammi. 

Avamispäeva programm on vägagi mitmekesine. Paljud esinejatest on kohalikud elanikud - üles astuvad Viimsi pillimängijad, tantsijad ja lauljad, saabujaid tervitab ligi 50 saksofonimängijat. Kõige erilisema etteaste teeb spetsiaalselt ürituse jaoks kokku kutsutud Viimsi All Stars Band.

"Ootame külastajaid juba kell 14 ning põnevaid etteasteid pakume õhtuni välja," kinnitab keskuse turundusjuht Piret Kull. "Osaleda saab erinevates auhinnamängudes, nautida juukseshowsid, tantsuetendusi ning näidistrenne, muidugi tutvuda ka keskuses asuvate poodide, meelelahutus- ja toidukohtadega. Bowlingu- ja piljardikeskuse Ku:lsa:li avab aga kell 14:30 bowlingu maailmameister Kimmo Lehtonen."

Spetsiaalselt Viimsi Keskuse avamiseks kokku kutsutud Viimsi All Stars Bandi solistidena esitavad tuntud laule viimsilased Pearu Paulus ning Kelli Uustani, erikülalisena esineb Marko Matvere. Õhtul saab jalga keerutada muhedate Kõrsikute laulu- ja pillihelide saatel.

 

Ürituse kava

14:00 Uksed avatud - saabujaid tervitavad Randvere Pasunakoor ja saksofonimängijad

15:00 Make Your I.D. soengushow

15:20 JJ-Street Dance Company tantsuetendus

15:40 MyFitness näidistreening

16:20 JJ-Street Dance Company tantsuetendus

16:40 MyFitness näidistreening

17:10 Viimsi All Stars Band - solistid Kelli Uustani, Pearu Paulus ja Marko Matvere

18:20 Kõrsikud

19:00 Kõrsikud

 

Viimsi Keskuse suurimateks üürnikeks on Selver ning My Fitness spordiklubi, lisaks asuvad seal erinevad söögi- ja meelelahutuskohad, kauplused ja teenuspakkujad.

Vaata ka www.viimsikeskus.ee

Laadimine...Laadimine...