Heategevuslik jõuluoksjon: viimane võimalus soetada endale Reketi autogrammiga album

Oksjonilt kogutud raha kasutatakse kodutute, hüljatud ja väärkoheldud loomade abistamiseks.

Pilt: Eesti Loomakaitse Selts

Heategevuslik jõuluoksjon: viimane võimalus soetada endale Reketi autogrammiga album

Toimetaja: Moonika Tuul

Oksjonilt kogutud raha kasutatakse kodutute, hüljatud ja väärkoheldud loomade abistamiseks.

Eesti Loomakaitse Selts (ELS) kutsus detsembri alguses inimesi üles tegema jõulukingi ostuga heateo abivajavatele loomadele. Heategevuslikult jõuluoksjonilt on veel kõigil võimalik soetada kink sõbrale või iseendale kuni tänase päeva lõpuni. Oksjoni tulu läheb hättasattunud loomade abistamiseks. Heategevuslik oksjon toimub ELS-i Facebooki lehel.

Heategevuslik jõuluoksjon toimub juba teist aastat järjest. Oksjoni eesmärgiks on pakkuda loomasõpradele võimalust aidata loomi ja samal ajal leida huvitavaid kingitusi lähedastele. Toodete valik oksjonil on lai - Eesti disainist kuni eksklusiivsete kinkekaartideni välja. Tooted on heategevuslikule oksjonile andnud sellised Eesti disainerid, tuntud inimesed ja ettevõtted nagu Reket, Leanter, Kirss, Ööloom, Marina Kaljurand, Good Vibrations, The Body Shop, Pop Optika, PetCity, Kirjastus Koolibri, Kuma jt.

"Jõuluoksjonilt kingi ostmisega on kõigil võimalik leida ainulaadne jõulukink  kallitele inimestele ja samal ajal teha heategu kõige nõrgematele, loomadele,"  kommenteeris oksjoni korraldaja ja ELS-i juhatuse liige Kaisa Kaljurand. Oksjonilt kogutud raha kasutatakse kodutute, hüljatud ja väärkoheldud loomade veterinaarsete protseduuride tasumiseks; loomade elutingimuste kontrollimiseks; hättasattunud loomade toiduabi ja muude loomadele eluks vajalike vahendite tagamiseks; loomade õiguste eest seismiseks ja hea loomapidamise tava tutvustamiseks.

Laadimine...Laadimine...