Kadrioru Park avab uksed imelisse lume-ja tulemaailma

Laupäeval avab Kadrioru Park uksed imelisse lume- ja tulemaailma, kus algab Lumememmede meisterdamine ja Kadrioru kontserdiväljakul tulefestival FAW Cup 2019. 

Pilt: Kadrioru pargi Facebook

Kadrioru Park avab uksed imelisse lume-ja tulemaailma

Toimetaja: Dmitri Povilaitis

Laupäeval avab Kadrioru Park uksed imelisse lume- ja tulemaailma, kus algab Lumememmede meisterdamine ja Kadrioru kontserdiväljakul tulefestival FAW Cup 2019. 

Lumememmede meisterdamisele saavad huvilised registreeruda saates kirja lumememmed@kadriorupark.ee.

"Mis võiks olla veel parem kui muinasjutulise talveilmaga sõprade, õdede-vendade ning ema-isaga õues lumememme meisterdada! Iga lumememm on omamoodi kunstiteos ja lumememme meister kunstnik, kelle materjaliks on taevane lumi," kutsus Kadrioru pargi juhataja Ain Järve kõiki rõõmsameelseid inimesi lume-ja tulepeost osa saama. "Lumest meistriteosed, kel igaühel oma nägu, tegu, iseloom ja oma lugugi jutustada, jäävad Kadriorgu 300-dat juubelit tähistama seniks kuni külma jätkub." 

Kuna lumetahukaid on piiratud koguses soovitame registreerida meisterdamisele võimalikult kiiresti. Iga registreerunud võistkond saab lumekuubi mõõtudega 120x90x180 cm. Laupäeval toimuvale lumememmede meisterdamisele saavad huvilised registreeruda saates kirja lumememmed@kadriorupark.ee.

Samal päeval toimub Kadrioru pargis ka tuleetenduskunsti festival FAW Cup 2019. Traditsiooniks saanud ja tänavu juba seitsmendat aastat aset leidev festival toimub igal aastal erinevas paigas rõõmustades sel aastal publikut imelises Kadrioru pargis.  Tuleartistide võistlusel näeb eesti publik kohalike ja välismaa artistide tulekäsitlemise oskusi ning uusi arendusi esinemisvahendite ja tehnikate valdkonnas. 
2019. a võistlusetenduste teemaks on "Kohtumispaika ei tohi muuta". 
 
Võisteldakse kolmes kategoorias:

1.           Sooloesinemine, kus selgitatakse välja Maailma TuleArtist 2019;
2.           Grupikava, kus selgitatakse välja parim tulegrupp 2019; 
3.           Improvisatsioon, kus selgitatakse välja Improvisatsiooni kuningas 2019. 

Võistluste võitjad selgitab välja rahvusvaheline žürii.

FAW Cup 2019 peakorraldajaks on Eesti Tuleartistide Liit.

Lisainfot sündmuste kohta leiad kodulehelt kadriorupark.ee ja sotsiaalmeediast www.fb.com/kadriorupark

Laadimine...Laadimine...