10 kommentaari

kuidas keegi

Vasta kommentaarile

https://objektiiv.ee/pariisi-disneyland-korraldab-lastekaitsepaeval-lastele-homoparaadi/

ooh

Vasta kommentaarile

Soe jutt presedendi suust - annetagu pool palgast kliimamuutuste vastu ja kasutaks internetti selle asemel et pikke lennureise teha - vot siis usuks. Mitu loomalliki sureb välja just presidendi tegevuse tulemusel? Kas on vaja betooni ikka kokku osta? Tegelikult peaks alustama oma ametikoha kaotamisest, sest seda maailm ei vaja...

kerli

Vasta kommentaarile

Miks see Kaljulaid siis tegi pikki lennureise Vaikse ookeani saartele? Pakun, et sinna on põnev sõita riigi raha eest. Aga kliima soojenemine lennureiside tõttu - kuidas Kersti selle peale ei tule, et ta ise uputab neidsamu saari seal Vanuatus, Tuvalus ja Kiribatil.

Vello postitas:

Vaevalt kliima kuigivõrd jaheneks, kui Kaljulaid selle sõidu ära oleks jätnud. Küll aga oleks abi, kui kõik sinusugused tublid Eesti naised ja mehed alates homsest loobuksid kõigist oma Türgi, Hispaania, Egiptuse jne lendudest ja naudiksid selle asemel kodumaist suve, talve, sügist ning kevadet ja jötaksid oma raha siinsetele teenindajatele ning kohaliku maaelu ja majanduse edendamiseks. Ning see tehtud, eks siis oleks juba põhjust ka presidenti sarjata, kogu rahvaga, üldrahvaliku üritusena!

Neegerlinn Tšernogorsk

Vasta kommentaarile

Veel tsipa ja kogu Aafrikast saab kõrb elik Jambo Kongo kõik Neegerlinn Tšernogorskis eestlannad ja eestlased ümmardamas eest ja takka. Kliimamuutused.

schwarts-sorosed elik globalismus

Vasta kommentaarile

Maailma hävitavad schwarts-sorosed elik globalismus. Kõiksugu Gretad ja Kristinid teevad vaid katet kõik peab olema äärmiselt koššer kui lambad - meie kõik muide teadmiseks - tapale aetakse.

sahistaja

Vasta kommentaarile

https://www.nelli.ee/sahin-presidendi-maine-variseb

Laadimine...Laadimine...