Kesklinna valitsus kutsub ilutulestiku asemel tegema head

Eraviisilise ilutulestiku korraldamise asemel võiksid inimesed teha annetuse hoopis Tallinna Lastehaigla Toetusfondile enneaegselt sündinud beebide heaks.

Pilt: Scanpix/ Illustreeriv pilt

Kesklinna valitsus kutsub ilutulestiku asemel tegema head

Toimetaja: Moonika Tuul

Eraviisilise ilutulestiku korraldamise asemel võiksid inimesed teha annetuse hoopis Tallinna Lastehaigla Toetusfondile enneaegselt sündinud beebide heaks.

Heategevuskampaaniaga "Süütame südametes ilutulestiku!" soovitab Tallinna Kesklinna valitsus annetada eraviisilise ilutulestiku korraldamise asemel Tallinna Lastehaigla Toetusfondile enneaegselt sündinud beebide heaks.

"Lastehaigla intensiivravi üksuses on rajamisel perepalatid sügavalt enneaegsete vastsündinute eest hoolitsemiseks. Tahame teist aastat järjest korraldatava heategevuskampaaniaga koguda raha perepalatite sisustamiseks, et ema ja isa saaksid olla pidevat hoolt vajava beebi kosumise ajal koos temaga," selgitas Kesklinna vanem Vladimir Svet.

Tema sõnul rõhutab heategevuskampaania ühtlasi, et hoolides lähikonna inimestest ja lemmikloomadest, keda pürotehnika kasutamine traumeerib ja võib koguni vigastada, on ohutum ja säästlikum jätta ilutulestik asjatundjate korraldada.

"Pürotehnika ohutu kasutamine eeldab teadmisi, et keegi ei saaks sellest stressi ega vigastusi. Lisaks tasub mõelda keskkonnahoiule, sest ilutulestikust tekkinud prügi koristamine tihti unustatakse. Seega kutsub meie kampaania "Süütame südametes ilutulestiku!" mitte ainult tegema head, vaid ka säästma seeläbi nii oma lähedasi, keskkonda kui ka raha. Pürotehnika arvelt kokkuhoitud summa soovitamegi annetada heategevuseks," märkis Svet.

Ta lisas, et ilutulestik ei tarvitse siiski kellelgi jääda nägemata, sest traditsiooniks saanud suurejoonelise ja ohutu ilutulestiku eest aastavahetusel Tallinna Vabaduse väljakul kannab Kesklinna valitsus endiselt hoolt.

"Ärme teeme arvukaid ebaturvalisi ilutulestikke kõikjal linnaruumis, vaid süütame pigem oma heateoga paljudes südametes siira rõõmu!" kutsub üles Kesklinna vanem.

Annetuse Tallinna Lastehaigla Toetusfondile perepalatite sisustamiseks enneaegselt sündinud beebide eest hoolitsemiseks saab teha alates tänasest Hooandja keskkonnas:
https://www.hooandja.ee/projekt/heategevuskampaania-suutame-sudametes-ilutulestiku

 

Laadimine...Laadimine...