Ninasarvikubeebi saab kaheseks!

Laupäeval, 1. juunil tähistab Tallinna loomaaed suurejooneliselt lastekaitsepäeva. 

Pilt: Inari Leiman

Ninasarvikubeebi saab kaheseks!

Toimetaja: Vesta Reest

Laupäeval, 1. juunil tähistab Tallinna loomaaed suurejooneliselt lastekaitsepäeva. 

Pühapäeva keskpäeval aga tasub läbi astuda paksunahaliste majast ja üle vaadata esmaspäeval, 3. juunil kaheaastaseks saav teravmokk-ninasarviku säluke Kibeta.

Kohale tulevad ka Kibeta ja tema ema Kibibi vaderid loomaaia suured sõbrad ja head abilised betoonispetsialistide ettevõttest Framm. Kõneldakse ninasarvikute olukorrast looduses ja meie võimalustest aidata neid hiiglaslikke rahumeelseid võrsesööjaid.

1. märtsil ilmavalgust näinud hülgepoeg Virgo lubati esmaspäeva hommikul ema ja isa juurde suurt basseini uudistama. Peale vanaloomade korraldatud tormakat ujumisõpet otsustas hülgepoju siiski taanduda tagasi oma turvalisele alale.

Dagestani tuuride poegimine jätkub ka sel nädalal, juurde on sündinud veel kuus tallekest. Linnutiikidel aga on taida ehk tiigikana perel koorunud kolm pisikest poega-sulepalli.

Kesknädalal ajas oma sarved maha muntjak.

Loomaaia looduskooli huviringide õpilased tähistasid koos ringijuhtidega reede pealelõunal õppeaasta lõppu ja panid oma teadmised proovile põnevas seiklusmängus.  

Laupäeval tähistatakse loomaaias lastekaitsepäeva ja kõigil loomaaiakülalistel on juba hommikust saati võimalik kaasa lüüa mitmesugustes põnevates tegevustes. Külla tulevad koostööpartnerid ja head abilised, kes viivad päeva jooksul läbi erinevaid tegevusi ja etteasteid, õpetavad meisterdama ning pakuvad huvitavat ja harivat meelelahutust. Päeva kava on loomaaia kodulehel.

Laadimine...Laadimine...