Pirital tehakse uuel aastal rohkelt teetöid

Järgmisel aastal investeeritakse Pirita linnaosa kvartalisiseste teede remontimiseks 1,3 miljonit eurot.

Pilt: Pirita LOV

Pirital tehakse uuel aastal rohkelt teetöid

Toimetaja: Toomas Raag

Järgmisel aastal investeeritakse Pirita linnaosa kvartalisiseste teede remontimiseks 1,3 miljonit eurot.

"Järgmine aasta toob Piritale paljude kvartalisiseste tänavate ja kõnniteede remondi. Uuel aastal tehakse taastusremonttöid Künnapuu tänaval (Saare tn – Kuslapuu tn), Kõlviku teel (Kõlviku tee 8,10,12,16,18 esine tee), Varsaallika tänaval, Niidu teel, Astla teel (Arnika tn – Oblika tn), Kressi teel, Vabarna tänaval (Tolmuka tn – Kupri tee), Jasmiini tänaval (Tolmuka tee – Kupri tee) ja Lookleval teel," sõnas Pirita linnaosa vanem Tõnis Liinat. "Taastusremondi käigus uuendatakse teede asfaltbetoonkate ja teekattemärgistus, vahetatakse välja lagunenud äärekivid ning amortiseerunud kaevupäised," selgitas ta. Peale nimetatud teede rekonstrueeritakse uuel aastal ka Kõivu tee, samuti on oodata mitmel teel ja tänaval pindamistöid, tänavavalgustuse uuendamist ning rajatakse turvalise liiklemise tagamiseks teekünniseid.

"Teede ja tänavate remontimine ja korrashoid on Pirital üks prioriteet, et parandada teede sõidetavust ja suurendada liiklusohutust," rääkis linnaosa vanem ja avaldas lootust, et üldine rahulolu teede olukorraga aina kasvab.

Tallinna linna eelarves on järgmiseks aastaks kavandatud kõigi linnaosade kvartalisiseste teede remonttööde tegemiseks kaheksa miljonit eurot.

Laadimine...Laadimine...