Poliitika

IRL kärbib juhatuse liikmete arvu

IRL kärbib juhatuse liikmete arvu

Isamaa ja Res Publica Liidu (IRL) esimees Margus Tsahkna soovib erakonna põhikirja muudatustega kärpida juhatuse liikmete arvu ning sätestada, kirjutab rahvusringhäälingu uudisteportaal.

Kristiine keskerakondlaste juhina jätkab Novikov

Kristiine keskerakondlaste juhina jätkab Novikov

Keskerakonna Kristiine piirkonna aastakonverentsil valiti juhatuse esimeheks riigikogulane Andrei Novikov, kes on varasemalt pidanud ka Kristiine linnaosa vanema ametit. Piirkonna esimees rõhutas, et oluline on jätkata Tallinnas tehtut ning seetõttu on võetud eesmärgiks kahtlemata ka kohalike valimiste võit oktoobris. 

Vilja Kiisler: IRL-i vettinud mägrad võivad minna EKREsse

Vilja Kiisler: IRL-i vettinud mägrad võivad minna EKREsse (3)

Eesti poliitikas käib suurerakonnastamine, leiab Äripäeva ajakirjanik Vilja Kiisler, kelle sõnul IRL-il pole elujõudu ning keerulisemaks teeb ka see asjaolu, et nii IRL, EKRE kui ka Vabaerakond püüavad sama valijaskonda."Marginaalsed muutuvad järjest marginaalsemaks ja tugevad muutuvad järjest tugevamaks."

Rivo Noorkõiv: Eesti peab euroopalikumaks saamiseks tõstma sotsiaalkulusid

Rivo Noorkõiv: Eesti peab euroopalikumaks saamiseks tõstma sotsiaalkulusid (1)

"Meilt nõutakse väga väikese raha eest kõike seda, mida mujal Euroopas antakse, ja teada on see, Eesti on kõige kiiremini vananev riik," rääkis konsultant ja inimgeograafia spetsialist Rivo Noorkõiv. "Me peame välja mõtlema selle, milleks on Eesti suuteline, sest hetkel oleme tegelikult sotsiaaltöötajad olukorda surunud, kus me teame, et nad teevad ära kogu töö, aga nad põlevad ka selle käigus läbi."

Alkoholipoliitika karmistamine läbis riigikogus esimese lugemise

Alkoholipoliitika karmistamine läbis riigikogus esimese lugemise

Eelnõuga keelatakse alkoholireklaam linnatänavatel ja sotsiaalmeedias, reklaam ei tohi viidata alkoholile kui osale tähtpäevadest. "Tõenduspõhiselt vähendavad valitud meetmed oluliselt alaealiste alkoholitarvitamist ja alkoholi liigtarbimist, tagab turvalise keskkonna ning vähendab alkoholist tingitud kuritegevust, sotsiaalseid probleeme ja tervisekahjusid," sõnas tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovski.

Virumaa liiklusavariis kaotasid elu noored mehed

Virumaa liiklusavariis kaotasid elu noored mehed

Volvo veokiga kokku põrganud Mercedeses kaotasid elu 28- ja 29-aastane mees, kellest noorem oli õnnetuse ajal sõiduki roolis. Uurimisgrupp teeb tööd, et välja selgitada põhjuseid, mis võisid viia nii ränkade tagajärgedega liiklusõnnetuseni.

Jüri Ratas: tahame, et lahkunud tuleksid tagasi kodumaale

Jüri Ratas: tahame, et lahkunud tuleksid tagasi kodumaale (2)

Peaminister Jüri Ratas rääkis, et Keskerakonna eesmärgid valitsuses on suurendada ühiskondlikku võrdsust, tõsta inimeste igapäevast sissetulekut, tõsta Eesti elanike arvu jne. "Soovime, et Eesti inimesed leiaksid tööd, sobiva elukoha ning looksid oma pere just siin Maarjamaal."

Laadimine...Laadimine...