Poliitika

Karilaid kinnitas praeguse koalitsiooni ühtsust

Karilaid kinnitas praeguse koalitsiooni ühtsust

Laupäeval Keskerakonna kongressil partei aseesimeheks taasnimetatud Jaanus Karilaiu sõnul on nende suurimaks poliitiliseks oponendiks endiselt Reformierakond, ühtlasi kinnitas ta, et pregune koalitsioon läheb ühtselt edasi ning oravate "tööpakkumised" seda ei muuda.

Ratas: jutt Eesti ja Soome vaheliste suhete halvenemisest on vale

Ratas: jutt Eesti ja Soome vaheliste suhete halvenemisest on vale (9)

"Tunnustan suursaadik Harri Tiidot tehtud töö eest Eesti välisteenistuses, kus ta on edendanud diplomaadina meie riigi huve viimased 20 aastat. Samuti on tunnustamisväärt suursaadik Tiido sirgeseljalisus ja põhimõttekindlus, mida ma väga hindan," vahendab riigikantselei Ratase sissekannet Facebookis.

Ratas saatis Trumpile neljanda juuli puhul õnnitluse

Ratas saatis Trumpile neljanda juuli puhul õnnitluse (2)

Peaminister Jüri Ratas õnnitles USA presidenti Donald Trumpi Ühendriikide iseseisvuspäeva puhul. "Teie ekstsellents," kirjutas Ratas Trumpile. "Palun Teil ja Ühendriikide rahval võtta vastu mu kõige soojemad õnnitlused ja parimad soovid Ameerika Ühendriikide iseseisvuspäeva puhul."

Karilaid soovib EKRE-le kiiremat küpsemist

Karilaid soovib EKRE-le kiiremat küpsemist (2)

Keskerakonna aseesimees Jaanus Karilaid soovib laupäeval kogunenud EKRE kongressi foonil koalitsioonipartnerile kiiremat küpsemist. "EKRE kongress mõjus täna operetlikult naljakalt, oluline, et sellised unistused ei muutuks realiseerudes halenaljakaks. kirjutas Karilaid sotsiaalmeedias. "Soovin koalitsioonipartnerile kiiremat küpsemist. Kõned tõestasid, et vähemalt juhi vahetamine oli õigustatud."

Tiit Terik: esimees võiks muude poliitiliste jõududega koostööd teha

Tiit Terik: esimees võiks muude poliitiliste jõududega koostööd teha (1)

Tallinna linnavolikogu esimees Tiit Terik tõdes, et Eestile oleks kõige parem, kui EKRE esimees oleks ülejäänud poliitiliste jõudude suhtes koostööaldis. "Poliitikas loevad väga palju ka inimsuhted, nii et kui parteid juhib inimene, kes ka ülejäänud poliitiliste jõududega hästi läbi saab ja koostööd teeb, siis ma usun, et seda juhti võib saata edu," tõdes Terik.

Paet: Tartu rahuleping tõi rahu kodudesse
Poliitika Eesti

Paet: Tartu rahuleping tõi rahu kodudesse (3)

Europarlamendi saadik Urmas Paet kirjutab Tartu rahu 100. aastapäeva läkituses, et rahuleping on teetähis, millega lõppes otsustav ja kindlameelne, kuid lõpuni ohtuderikas Eesti teekond rahu ja vabaduse poole – rahulepinguga tunnustas Venemaa igaveseks ajaks Eesti iseseisvust ja nii saabus rahu kodudesse ning vabadus Eestisse.

Jufereva-Skuratovski: integratsioonipoliitika käib vana rada

Jufereva-Skuratovski: integratsioonipoliitika käib vana rada

Keskerakonna volikogu rahvastikupoliitika ja rahvussuhete komisjoni esinaine Maria Jufereva-Skuratovski kirjutas kommentaariks neljapäeval toimunud riigikogu väliskomisjoni istungile, et kohtumine rahvastikuministri Riina Solmaniga integratsioonipoliitikas uusi tahke ei avanud ja kõik kulgeb endist rada mööda.

VIDEO JA GALERII! Mihhail Kõlvart: vajame kaksiklinna, mis pakub inimestele tõeliselt keskkonda, milles saab püsida õnnelike ja tervetena

VIDEO JA GALERII! Mihhail Kõlvart: vajame kaksiklinna, mis pakub inimestele tõeliselt keskkonda, milles saab püsida õnnelike ja tervetena

"Visioon ühendatud Tallinnast ja Helsingist, mis loob võimalusi meie inimestele ja ettevõtetele, loob võrdsuse meie ühiskonnas ja tunde, et kuulume oma rahva hulka. Koos saame luua linnamaastiku, mis paneb meid kaardile," ütles Tallinna linnapea Mihhail Kõlvart Tallinna linnavalitsuse ja Tallinna Tehnikaülikooli koostöökokkuleppe TalTech City 2020 tegevusteks allkirjastamisel.

Ratas osaleb Madridi kliimakonverentsil

Ratas osaleb Madridi kliimakonverentsil

Peaminister Jüri Ratas viibib esmaspäeval Madridis ÜRO kliimakonverentsil, kus esineb Eesti kliimaeesmärke tutvustava sõnavõtuga ning osaleb kõrgetasemelistel kohtumistel, teatas valitsuse kommunikatsioonibüroo.

Peaminister võõrustas spordisangareid

Peaminister võõrustas spordisangareid

"Kaks medalit ühtedelt kergejõustiku maailmameistrivõistlustelt on haruldane saavutus Eestile. Meie spordikangelased väärivad sügavat kummardust nii ajalooliste tulemuste kui ka positiivsete emotsioonide eest, mis ühendasid inimesi ja tervet rahvast," kirjutas sotsiaalmeedias peaminister Jüri Ratas, kes sel nädalal võttis Stenbocki majas vastu kergejõustiklasi Magnus Kirti, Maicel Uibot ja Shaunae Miller-Uibot.

Laadimine...Laadimine...