Poliitika

Põhja-Tallinna linnaosavanemaks kinnitati Peeter Järvelaid

Põhja-Tallinna linnaosavanemaks kinnitati Peeter Järvelaid

"Mulle meeldib meri, kultuur, loomingulised inimesed, loodus ja kaunid pargid. Kõik need asjad iseloomustavad Põhja-Tallinnat, nii et võib öelda, et ma olen õnnelik inimene – saan tegeleda sellega, mis mulle tõeliselt meeldib," ütles Peeter Järvelaid, kes sai Põhja-Tallinna vanema ametikohale heakskiidu linnosakogult.

Politoloog Anu Toots peaministri kõrgest reitingust: üldise hüsteeria taustal hinnatakse Ratase rahulikkust

Politoloog Anu Toots peaministri kõrgest reitingust: üldise hüsteeria taustal hinnatakse Ratase rahulikkust (5)

"Koalitsioonikaaslased rikuvad mängu, aga niikaua kui ta suudab nende eest vabandada, senikaua Ratas ilmselt püsib," arvas uuringut juhtinud Juhan Kivirähk Ratasest. Seevastu politoloog Rein Toomla sõnul ei ole EKRE esimehe Mart Helme retoorika olnud alati kõige mõistlikum. "Peaminister on seda suutnud vaos hoida – ilmselt seda ongi Ratase puhul hinnatud," lisas Toomla.

Tanel Kiik: tagame sooliselt võrdse kohtlemise!

Tanel Kiik: tagame sooliselt võrdse kohtlemise!

„Tõsi on, et meediasse on jõudnud keerulisi juhtumeid ja retoorika ei ole alati olnud läbi mõeldud,“ vastas värske sotsiaalminister Tanel Kiik Riigikogu infotunni raames Kaja Kallase küsimusele, milline on ministri seisukoht oma koalitsioonipartneri naisi ja laste- ning võrdõiguslikkuse kaitsjaid solvavate sõnavõttude suhtes.

RÜE plaanib EKRE-ga liituda

RÜE plaanib EKRE-ga liituda

Teisipäeva pärastlõunal kogunenud Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) juhatus arutas Rahva Ühtsuse Erakonnalt (RÜE) saadud ettepanekut liitumiseks.

Jüri Ratas: märgakem positiivset!

Jüri Ratas: märgakem positiivset! (1)

Peaminister Jüri Ratas ütles, et näeb oma esmaülesandena praegu ühiskonnas kasvanud pingete leevendamist ning kinnitas, et hoolimata Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) pääsemisest valitsusse on Eesti poliitika põhisuunad samad.

Laadimine...Laadimine...