3 kommentaari

Eestlane

Vasta kommentaarile

Ühtin selle lihtsa eestlasega,kes armastab oma isade maad,mille säilimise eest on meie esivanemad verd valanud,et meie tõotatud kodumaa saaks olla vaba ja jääks vabaks ka meie järeltulevatele põlvedele.Väga lihtne on ja alatu on oma kodumaad maha parseldada.Sellistel inimestel puudub isamaa armastus ja nad on häbi plekiks rahvusele.Eesti riik kuni ei ole veel hilja,peab taastama oma iseseisvuse mille lapsemeelne laalikene maha müüs,ja seadma sisse riigi piiride valvamise.(Kurb,et Laar ei lasknud isamaaliidu nime all rahvast hullutades,taasiseseisvumisel,Eesti riiki, Tartu rahujärgsetes piirides taastada)See riik,mida tallavad,võõrad sõdurisaapad ei ole enam iseseisev.Saksamaad,Itaalia piire valvama???Saksama nõudel just tuuakse euroopasse mussulmanne:)See oleks sama kui panna hunt lambaid valvama:)

piir kontrolli alla

Vasta kommentaarile

Euroopa peab võtma oma piiri kontrolli alla täpselt nii nagu teevad Eesti ja Soome oma idapiiril. Seega looma piirivalve, loomulikult ka merepiirivalve ja toimiva politsei ning julgeolekujõud. Piiri peab valvama ka Itaalia ja Kreeka kes tegelevad orjakaubandusega Vahemerel. Järsku tuleb võtta Itaalia ja Kreeka Saksamaa või näituseks Poola kontrolli ja hoolduse alla, teat lahendus. Kuid võib ju Euroopa piiride kaitsmine anda juuditaride ja juutide kätte kes ju suurepäraselt hakkama saavad. Kui piiri kontrolli alla ei saa siis muhameedlased lõikavad kõikide eurooplaste kõrid läbi midagi uut selles ju ei ole kes veidi ajalugu teab.

Lihtne inimene

Vasta kommentaarile

Minul on oma turvalisuse väärtus, oma isamaaväärtus, oma keele- ja kultuuriväärtus ja ka oma arusaam Euroopast. Kord määritakse meile pähe kommunismi, siis jälle koloniaalmonopolismi, no ei taha!!!

Laadimine...Laadimine...