4 kommentaari

August

Vasta kommentaarile

Mulle meenutas selle kolmiku intervjuu NKVD ülekuulamist, kus laua taga istusid 3 NKVD uurijat, üks naine pidi nende seas kindlasti olema ja siis üle laua istuvat nn. inglise spiooni. Ja mis kõige hullem: Heinrich Himmler elab Rakveres edasi, veab laipasid autos! Vanad ajad on tafasi. Elagu Eesti!

esmalt radikad

Vasta kommentaarile

Koheselt radikad tagasi Valdekule ja siis klaarib keskkonnaga plagiaadist rääkimata. Radikad tagasi Valdekule igati kobedad malmradikad mitte mingi plekirisu.

mai

Vasta kommentaarile

Olen samal arvamusel, et viimased 20 aastat pole sisuliselt Eesti valitsustes keskkonna kaitseks suurt midagi tehtud ja peamiselt on seadusandlus tootjate ning ärimeeste poole kaldu. Sotsid oleks pidanud nendes küsimustes palju tugevama selgrooga olema. See uus metsaseadus on ju täielik sigadus, samuti plaanitav "põllumaade kaitse" seadus, mis siuliselt sunnib veel seni poollooduslikud puisniidud intensiivseks ja mürgitatud aladeks muutma. Kõige selle taga on aga Isamaa ja Reformierajonna aastate piikune lobitöö ja sotsid on olnud nõrgad neile vastu hakkama. Mis puutub aga Vakrasse, siis ajakirjandus ei ole see osapool, kes inimese süüdi tunnistab. Selleks on teised institutsioonid. Nii, et enne valimisi me ses osas khe kindlasti tõde ei tea, sest uurimine võtab rohkem aega. Ekspressi ahakirjanikud aga töötavad ju Luige heaks, kes on tuntud kui praeguse valitsusele vastanduja. Miks Ekspress ei too lugusid Isamaa ja reformierakonna kümnetest skandaalidest nagu seda ei tee pealtnägija ega Postimees. Eesti meedia on ääretult nörk ja kapitalistide meelevalduses. Ei osta Eesti Ekspressi - 2-3 eurot selle kahtlase väärtusega ajakirjanduse eest on liig mis liig. sellise ajakirjanduse nimi pole küll plagiaat, aga ehk siis propaganda või lobitöö?

jajah postitas:

Ka Moora/Poomi/Ingridi intervjuu ossinovskiga oli õeluse tipp, nii negatiivseid ajakirjanikke ei taha unes ka näha. Tundub, et nende ajakirjanike isiklik elu on väga pöördes, sest nad nägid välja ja kõlasid kui ülimalt koledad ja julmad inimesed. kelle jaoks sellised ajakirjanikud töötavad?

Laadimine...Laadimine...