Keskerakonna esinumbrid: homme otsustatakse Tallinna tulevik!

Keskerakond tänab kõiki inimesi, kes on e- või eelvalimistel toetanud toimivat ja stabiilset Tallinna juhtimist. "Valimised pole aga kaugeltki läbi ning iga hääl võib olla otsustava kaaluga," kirjutavad kandidaadid.

Pilt: Scanpix

Keskerakonna esinumbrid: homme otsustatakse Tallinna tulevik! (3)

Keskerakond tänab kõiki inimesi, kes on e- või eelvalimistel toetanud toimivat ja stabiilset Tallinna juhtimist. "Valimised pole aga kaugeltki läbi ning iga hääl võib olla otsustava kaaluga," kirjutavad kandidaadid.

Keskerakonna esimees Jüri Ratas,Linnapeakandidaat ja Mustamäe esinumber Taavi Aas, Haabersti esinumber Viktor Vassiljev, Kesklinna esinumber Mihhail Korb, Kristiine esinumber Andrei Novikov, Lasnamäe esinumber Mihhail Kõlvart, Nõmme esinumber Mailis Reps, Pirita esinumber Tõnis Mölder, Põhja-Tallinna esinumber Yana Toom tänavad valijaid.

"Homsest valimistulemusest sõltub, kas tasuta ühistransport jätkub, kas eakate sünnipäevatoetus tõuseb 100 euroni, kas iga laps saab tasuta huviringi, kas paraneb arstiabi kättesaadavus ning kas linnaosad arenevad muutes meie kõigi elu päev-päevalt ja aasta-aastalt üha paremaks," kirjutavad kandidaadid oma pöördumises. "Sõltumata erinevatest uuringutest selgub alles valimispäeva õhtul, kas Tallinn saab stabiilse ja otsustusvõimelise linnavalitsuse või killustatud volikogu. Keskerakond on aastaid keskendunud Tallinna terviklikule arendamisele, mitte teistele vastandumisele ega seni saavutatu lõhkumisele."

"Keskerakond tegutseb ühtse meeskonnana Tallinna ja Eesti riigi juhtimisel. Oleme oma tegudega tõestanud, et me ei anna tühje lubadusi, vaid teeme reaalselt tööd," lubavad nad.

"Me teeme teoks häid mõtteid ja julgeme välja tulla tugevate ning edasiviivate algatustega. Me ei põhjusta probleeme, vaid pakume 
lahendusi. Me hoolime ja seisame kõigi meie inimeste eest, sõltumata soost, vanusest või rahvusest. Kõike seda saame teha ainult siis, kui saavutame taas Tallinna volikogus enamuse. Tallinna terviklik areng jätkub ainult siis, kui pealinna elanikud tulevad homme valima ja toetavad Keskerakonna kandidaate," jätkavad kandidaadid.

"Kutsume kõiki osalema pühapäeval kohaliku omavalitsuse volikogu valimistel ning andma oma hääle kandidaadile ja erakonnale, kes on ennast senise tööga tõestanud. Homme otsustatakse Tallinna tulevik järgmiseks neljaks aastaks. Iga hääl on määrava kaaluga!" lõpetavad esinumbrid.

3 kommentaari

Laadimine...Laadimine...
Laadimine...Laadimine...