5 kommentaari

ants

Vasta kommentaarile

Need jürkad , repsid ja simsonid on libakeskerakonndlased.

Jep

Vasta kommentaarile

Ehh, Jürka, Jürka, rahune nüüd maha.
Teatavasti oli enne Paide kongressi erakonna nimekirjas 14 000 liiget. Marginaalne hulk reetureid ja kaasajooksikuid läks teiega kaasa, sest võimuiha oli ületamatu. Suurem osa aga on jäänud esindamatta valimistel ja otsivad omal käel väljundit enda soovide ja põhimõtete kaitsmiseks.
Mida kõike te seal Paides kokku lubasite, oh jummel, aga nüüdseks on selgunud, et reetsite opositsiooniaegsed põhimõtted ja sellega koos ka valijad.
See selleks, aga teil ei ole mingit õigust allesjäänud liikmeid ja valijaid kogu aeg ähvardada ja žantaseerida, teie, vähemus.
Meile on vastuvõetamatu teie erakonnapoliitika, et kes ei ole teie poolt, on kohe persona non grata, ehk vaenlane.
Kas te üldse ei mõika, et inimesel võib olla ka parteirakukesest erinev , st oma arvamus?

lisaks

Vasta kommentaarile

http://pluss.postimees.ee/4230495/talvik-meenutab-kokkupuudet-konovaloviga?_ga=2.196947753.402046725.1503465370-306378047.1409497078

Vaba vaatleja

Vasta kommentaarile

Milline kontrast! Ehkki omal ajal püüti Savisaart iga hinna eest autoritaarse juhi ja vaata, et lausa diktaatorina kujutada, kuid kuidagi ei meenu, et ta kunagi oma erakonnas aeg ajalt esile kerkinud teisitimõtlejaid kuidagi ka avalikult ja seda veel lausa igapäevaselt mananud ja ähvardanud oleks. Kui keegi Keskerakonnast lahkuski siis enamasti ikka reeglina omal initsiatiivil.

Hea "Paide" volikogu!

Vasta kommentaarile

Savisaare valimisliit pole kunagi deklareerinud kandideerimist keskerakonna vastu, vastupidi, nende sõnul loodi nad keskerakondliku poliitika toetamiseks! Niisiis tuleks Teil pühenduda mitte teiste seisukohtade interpreteerimisele vaid oma seisukohtade avalikustamisele: 1) e-valimistesse 2) presidendi otsevalimistesse 3) astmelisse tulumaksu 4) kooseluseadusesse 5) rb pärnutrassi ja selle lepingu avalikustamisse (läbipaistvus oli Teil Paides põhilubadus) 6) rahvusriigi iseseisvusesse 7) el pagulaspoliitikasse 8) võõrvägede ülalpidamisse. Kui annate neile küsimustele selge vastuse, on ka valijal lihtsam otsustada, kes ajab keskerakondlikku poliitikat ja keda toetada.

Laadimine...Laadimine...