6 kommentaari

Soovin jõudu

Vasta kommentaarile

praegusele koalitsioonile ja Isamaa võiks ka natuke oma suud avada, nende kirbu moodi olek on alati selline taotluslik oma kohtade hoidmiseks kasvõi seisukohad:)

stiilinäitaja

Vasta kommentaarile

https://epl.delfi.ee/uudised/naabreid-hairib-nommele-ehitusluba-rikkudes-rajatud-villa?id=86614419
https://epl.delfi.ee/uudised/hostel-voi-korterelamu-mustamae-uusarendus-voib-kasutusloast-ilma-jaada?id=86577939

Tunne Karistamatuse

Vasta kommentaarile

E-riigi pimedaid nurgataguseid kasutas aina enam ja enam kuritegelik selskond nii politseis, kohtutes, kaitsepolitseis ja otse loomulikult ka e-valitsemisalas rahvalt häälte saamiseks . Kui lihtne on kogu valede võrgustik korraga vee peale tirida, ei teagi. Senistel valitsejatel on 17 aastane nihverdamiskogemus… kindlasti üritavad igal avastusel silma peal hoida ,et jooksvalt jälgi pühkida.

lugeja

Vasta kommentaarile

https://uueduudised.ee/arvamus/repliik/siim-kallas-ei-saa-aru-miks-ekre-oravaid-ei-salli/
https://uueduudised.ee/arvamus/repliik/priit-tali-siim-kallas-tunnistas-et-reformierakond-pole-voimule-naasmiseks-valmis/

Isamaalane

Vasta kommentaarile

Reformierakonna suurim "võit" on nende valitsemisajal ca 100 000 eestlase lahkumine oma kodumaalt, kuna siin ei suudetud tagada inimväärset elu. Loosung "Viie rikkama hulka" oli muidugi absurdi tipp, sama absurdne kui NSVL ajal "Käesolev põlvkond saab elama kommunismis". Tänu suuresti Keserakonnale on inimesed hakanud tagasi tulema, palgad ja sissetulekud on tõusnud ning tänu sellel on eestasi hakanud oma ajaloolisele k0dumaale tagasi tulema. Oravate absurdne 19 eurone lastetoetus on muudetud 60 euroseks, kolme ja enama lapsega 500 eurot ja möödunud aastal sündis 600 last enam kui eelneval aastal. See on võit. Oravad võtsid isegi surnutelt nende viimase raha- matusetoetuse. See on taastatud. Oravate suurim, 7,5 miljardi suurune EV eelarve on 50 % ületatud, käesoleval ajal on see üle 11 miljardi. Muudatused on silmnähtavad. Oravate hirm EKRE ees on arusaadav, võidakse hakata lahti arutama nende sigadusi.

teeme stagnat poisid

Vasta kommentaarile

Ainult Leonid ja Leonid kas villand ei saa 17 aastat võimul vast stagnast piisab või kuda. Aga ei vaid Ljonja ja Ljonja muudkui teeme stagnat poisid.

Laadimine...Laadimine...