4 kommentaari

Ehh

Vasta kommentaarile

See, et Ivanova nüüd "õige" otsuse langetas jaJuri punti üle jooksis talle küll au ei tee ja jätab temast väga nadi mulje. Punapeaga paras paar, ärge neid küll valige.

teeb tööd ja siis klaarib

Vasta kommentaarile

Seis on täpselt selline nagu momendil on ja seega mitte midagi muud kui töhe. Keski nimekiri lausa totaalselt võimas ja samas kas ikke parlanksis tallinlaste suhtes sest rahvused erinevad. Elik kes siis tegelt on need potentsiaalsed valijad väidetavalt Lasna venelased kas ka nimekirja järgi. Spisok on Lasnal täiesti olemas kuid mida teevad esinumbrid ja muide ka teised numbrid ülesseatud positsioonis linnaosades? Mida toovad esinumbrid ühisesse katlasse lisaks Savikale ja üllatavalt püünele asunud Oljakesele. Elik kas tegelt seesinase Spisoki hääled tulevad pelgalt Keskerakonna Lasnalt nagu mõned kaunishinged aastaid ja aastaid korrutavad? Sisuliselt tallinlastele on pakutud haarav poliitetendus peale aastaid vindumist mingite klounaadi harrastanud jopskite tsirkust elik nn opositsiooni. Mis muud tänavale ja töhe kõigil on võimalus esindusdemokraatias. Ja loodetavasti siinkandis keegi suunatud demokraatiat ei soovi Töörahva Suurima Sõbra rahvademokraatiast rääkimata.

W.

Vasta kommentaarile

Ivanova ja Savisaar on ideaalne kooslus. Ivanovale on Savisaar suurepäraseks hüppelauaks ja ilma Lasnamäe venelaste häälteta oleks Savisaare häältesaak üsnagi küsitav.

tasakaalukas lahendus

Vasta kommentaarile

Toompeal seega leitud lahendus.

Laadimine...Laadimine...