7 kommentaari

...

Vasta kommentaarile

"Vabadus meelt avaldada on meil laialdane, selleks ei ole tarvis linnaruumis liikujaid omavoliliste piirdelintidega segada."

Siinkohal tuletaks meelde tänast SEB maratoni.

lugeja

Vasta kommentaarile

http://www.linnaleht.ee/820042/raivo-aeg-valistab-igasuguse-koostoo-savisaarega

meenutaja

Vasta kommentaarile

Kas see "dokumendivabrik" tegutses ka tema aegu politseis?
Aga erinevalt lihtliikmetest pole "vabriku" juhi kohtuasi veel lõppenud, aga see proua on vägagi rõõsa & rõõmus!

Nojah

Vasta kommentaarile

Reformi tagatoas valmisidki ju valestsenaariumid Savisaare kohta. Nad ei saanud kuidagi võimule Tallinnas Savisaar oli eest ja ta tuli kõrvaldada. Kunagi tahtis saada linnapeaks Kross ja selgelt on meeles kui alatult ta seda tegi. Sellel mehel on palju patte hingel, aga ta on varjul Reformi tagatoas. Nüüd tahab Aeg linnapeaks saada-see oleks katastroof. Arvatavasti on need mehed pikalt Savisaart terroriseerinud. Seal on ka teisi. Pikaajaline psühhoterror ei aidanud, siis saadet kapo rüüstama raskest haigusest paraneva inimese kodu-see oli juba tapmiskatse. Eks Savisaarel pole kerge see, et mindi koos IRL-i poliitikutega võimule. Need inimesed on ju kogu aeg keskerakondlasi laimanud.

Gastro Ent

Vasta kommentaarile

Mingiks aktiivseks tegevuseks, peale söömise, sellise tünnikehaga mees küll võimeline ei ole.

Vaba vaatleja

Vasta kommentaarile

Vaevalt Aegil muretsemiseks eriti põhjust on, kuni kogu nukuriigi represiivaparaat täies koosseisus Savisaare justiitsmõrvaga veel pikemalt aega hõivatud näib olevat. Ja kui ükskord vabanebki, vaevalt siiski Aegi jaoks kohe aega jätkub, kuna järjekorras ootamas juba Aas, jne. Ühesõnaga Aeg näib päris hästi teadvat, et selles elus teda vaevalt midagi ähvardab, kui vaid ilusti õigete inimeste heaks töötada mõistab!

Laadimine...Laadimine...