13 kommentaari

korruptsiooni eri

Vasta kommentaarile

http://www.linnaleht.ee/820042/raivo-aeg-valistab-igasuguse-koostoo-savisaarega

Vaba vaatleja

Vasta kommentaarile

Näib, et valimiste ainsaks positiivseks küljeks on, et annab võimaluse saada aimu, kui madalale kõik need tegelased on valmis laskuma, kes teid järgnmevatel aastatel juhivad sõltumata sellest keda te siis ka ei vali. Samas tulemus ise on aga väikese lubatava määramatuse piirides juba ammu kusagil tagatubades, saatkondades ning meedia- ja suhtekorraldusfirmade kontorites ära otsustatud, kusjuures kõiketeadvale targale rahvale (suur naerupaus!) on selles etenduses jäetud vaid statisti roll ilma, et keegi toimuvast peale mõne üksiku, kelle alati vajadusel hulluks võib kuulutada, tegelikult toimuvast üldse muffigi aru saaks!

meedia lemmik

Vasta kommentaarile

Tundub, et valimisliit Spisok kujuneb meie meedia lemmikuks tõstatatud on nii Rosenblatti kui Kutseri küsimus. Jättes siin kõrvale igasugused isikuomadused ja poliiteelistused tuleb arvestada, et antud noored mehed ei ole häältepüüdjad - üks neist sisuliselt tundmatu ja teine mõneti vast tuntud kuid suht ebapopulaarne mitmetel põhjustel. Võimalik, et alusetult kuid ka antud tegelane tegelt tuntud vaid oma suurplakatiga ja tegelt kõik. Kuid valimistel vähemalt Eestis ja eriti Tallinnas erakonnad ja ilmselt ka vähemalt üks valimisliit vajab häältepüüdjaid - ons raske heita pilk plakatitele Tallinna strateegilistes kohtades ja läbi ning lõhki tuntud nägudele. Muideks noortelinnas Tartus täpselt samal põhjusel ülessätitud iginoor Marjustin tavaline part ju - toogu aga tüdrukutele-poiskadele valimisvõit koju Prüsselist ja siis kohe töhe Tartu linnavolikogus. Kuid meedia tegutseb mis ka igati loomulik.

koht nimekirjas

Vasta kommentaarile

Mitte midagi teades antud persoonidest tuleb siiski esile tuua asjaolu, et koht erakonna või siis antud juhul valimisliidu nimekirjas on vähemalt Tallinna puhul äärmiselt tõsine asi tegelt. Küllap ka Viimsis muide. Tuletame meelde siin Tallinna lähiajalugu kui linnaasemike puudutava vestluse puhul kerkis teat summana miljon krooni mis muide tollal igati märkimisväärne raha. Tavainimesele muide on 156 000 eurot tänaselgi päeval äärmiselt suur summa. Tallinna linnavolikogu koht on väga ihaldusväärne ja iga koha eest käib tegelt karm võitlus mis muide täiesti loomulik. Kuid loomulikult teat eetikat järgides ja austades kehtestatud reegleid.

W.

Vasta kommentaarile

No ega valimisliit sellepärast veel ˇlõhkiˇ ole. See on liidusisene võitlus spisokis parem koht saada.

Tom postitas:

Tundes nii Rosenblatti kui ka Ivanovat, siis Rosenblatt ei ole üldse seda tüüpi inimene, kes hakkaks mingite kohtade pärast jagelema. Küll usun ma seda, et ta lihtsalt ei suutnud enam taluda Ivanova meetodeid, kuidas teisi ära kasutada. Olgat huvitab vaid raha, seda teavad kõik. Kuni rikast meest pole leidnud, siis peab ise teenima. Seejuures vahendeid valimata. Kahju nii Edgarist kui ka Sõõrukast, kellest muidu lugu pean. Selle mutiga luurele vanatahtlikult ei tahaks keegi minna.

Ülle

Vasta kommentaarile

Usun, et antud olukorras oli see noormehele ainuvõimalik lahendus. Ta üritas ja parimate kavatsustega tegi, mis võimalik, et säästa Edgarit. Aga, kui Edgar tegutseb endiselt pole midagi kaotamise eesmärgil, siis ei saa see ometi sobida arukamale osast tema nimekirjas.
Võib arvata, et kui Edgari jaoks on nimekiri vaid vahend tema kättemaksu (!?) aktsioonis, siis Ivanova peab neid endiselt kasulikeks idiootideks.
Igatahes noorhärra tegu oli aus kõigi suhtes ja paljuski kantud soovist säästmaks Edgarit, kes muutumas Ivanova ostukäruks eelseisvatel valimistel.

Ülle postitas:

.......arukamale osale tema nimekirjas.

positsioon nimekirjas

Vasta kommentaarile

Tegu olla 12. positsiooniga nimekirjas elik Spisokis. Arvestatav koht muide. Ja Tallinna linnavolinik - ka võimalik tegelt - ei ole lakei. Klassikaline juhtum nimekirjade kokkupanekul ei midagi uut.

linnavolikogu koht

Vasta kommentaarile

Koht Tallinna linnavolikogus on väärtus, klassika tegelt.

Laadimine...Laadimine...