11 kommentaari

piltnik

Vasta kommentaarile

https://www.eesti.ca/uks-foto-tana-tallinnast-fb/article54399
Riigiprokuratuuri ukse ees nôutakse natsist siseminister Mart Helme saatmist Peipsi taha ja vene agendist peaministri Jûri Ratase tagasiastumist...

mongrel

Vasta kommentaarile

http://rahvuslane.blogspot.com/2016/02/matti-ilves-coudenhove-kalergi-plaan.html

Paneuroopa ja von Coudenhove-Kalergi eesmärgid oli üsna kugeleminevad.
Usuti, et individualism ja sotsialism teeksid koostööd, sealt tulebki ELi eesmärk - neomarksism ja suurtööstuse koondamine miljardäride kätte. Richard Nikolaus von Coudenhove-Kalergi uskus kindlalt, et tulevikus on Euroopa rahvad segaverelised ja kuuluvad euraasia-negroidsesse rassi ja on oma välimuselt sarnased muistsetele egiptlastele, kes olid küllalt tumedad.
Taoline segarass asendab rahvaste mitmekesisust. Ja vähe veel sellest, juutidest kes on "erilised-äravalitud", pidi saama Euroopa uue rassi aadel ja juhtrahvus! Ainult nii pidi juutide saatus Euroopas kujunema kindlaks ja turvaliseks.

siht silme ees

Vasta kommentaarile

President Päts kuulutas aastal 1934 eesti rahva haigeks ja teda terveks ta ei kuulutanudki. Kaitseseisukord, tsensuur ja Pätsi diktatuur kestsid Eesti Wabariigi lõpuni. Alles juunikommunist J. Vares-Barbarus kuulutas eesti rahva oma raadioesinemises taas terveks!
Samasuguse eesti rahvast halvustava suhtumisega on esinenud ka ennast kogu rahva presidendiks nimetanud Lennart Meri.
2003. aasta 14. septembril Viimsi koolimajas hääletamas käinud ekspresident Lennart Meri avaldas arvamust, et Euroopa Liit on tore ning ühinemisele “ei” öelnud inimesed on võimetud oma peaga mõtlema. “Ükski inimene ei lähe elades lollimaks, välja arvatud need, kes ka täna hääletavad tõenäoliselt Euroopa Liidu vastu,” lausus endine riigipea. “Neile võin vaid sügavalt kaasa tunda.” Me ei soovi tagasi minna niisugusesse maailma, kus õiglust määrab sõjavägi ja saatust suuremate riikide ülekaal. Eesti tahab olla väike, vajaduse korral isepäine ja uhke.”

1925. aastal ilmus kaks rassistlikku raamatut, kus eesmärgiks föderaaleuroopa loomine – „Mein Kampf“ ja „Praktischer Idealismus“.

http://www.dailymail.co.uk/news/article-1179902/Revealed-The-secret-report-shows-Nazis-planned-Fourth-Reich--EU.html
http://www.relay-of-life.org/en/2016/10/the-nazi-roots-of-the-brussels-eu/
http://ttolk.ru/?p=15795
https://narzur.ru/evrosoyuz-priduman-pri-gitlere/
http://zavtra.ru/blogs/o_neonatcistskom_soderzhanii_evropejskoj_integratcii

https://www.darkmoon.me/2016/the-coudenhove-kalergi-plan-white-genocide-by-design-part-1/
http://balder.org/judea/Richard-Coudenhove-Kalergi-Practical-Idealism-Vienna-1925.php
Paneuroopa liikumise eesmärkidest.

lisna postitas:

https://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/anu-saagim-eestlased-on-idioodid?id=6310276
Saates kus seekord kõneldi ka eestlastest ja Euroopa Liidust nimetas Anu Saagim eestlasi idiootideks ja täpsustas oma mõtet: nad küsivad enne vastutusrikkaid otsuseid nõu nõidadelt ja ennustajatelt.
http://vana.kesknadal.ee/g2/uudised?id=3121

autor välja

Vasta kommentaarile

http://www.bilderberg.org/bildhist.htm#The
The phrase European Economic Community was invented by Nazi Hermann Goerring. The phrase United States of Europe was invented by Adolf Hitler.

meedik

Vasta kommentaarile

http://objektiiv.ee/marina-kaljuranna-meeskonna-liige-eesti-rahvaga-tuleb-raakida-kui-aspergeri-lapsega/
Ajakirjanik Maris Hellrand kirjutab väljaandes Postimees, et manitsemise asemel, mis viib inimesi ainult paremäärmuslaste rüppe, tuleks eesti rahvaga rääkida kui lapsega, kellel on diagnoositud Aspergeri sündroom. Presidendiametis saaks sellega kõige paremini hakkama Marina Kaljurand.

vikerkaar ja Donbass

Vasta kommentaarile

Mida teeb Donbassi poiss Ruslan vikerkaare manu ei Donbass rääkimata suurest-suurest Ukrainast vikerkaart ei talu.

taustauurija

Vasta kommentaarile

Rootsi sotsialistide häälekandja “Aftonbladet”, 14.11.1994: Euroopa Liidu puhul on tegemist trotskistliku idee teostumisega.
USAst koos Hans Pöögelmanniga saabunud “permanentse revolutsiooni” pooldaja Lev Trotski oli juba 1917. aasta oktoobris sel teemal sõna võtnud.
Hitleril oli kava teha III Reichi auaarialasest Trotskist võidu korral Venemaa asevalitseja. See näitab sedagi, et neil olid ühed ja samad peremehed. (Kui Trotski saanuks Venemaal kohe võimule, poleks Hitlerit vaja läinudki).1935. aastal korraldas Rosenberg Hessi ja Trotski kohtumise, ja Hispaania Kodusõjas võitlesid trotskistid stalinistide vastu. Samal ajal toimusid NLiidus repressioonid trotskistide vastu. 1941.aasta 14. juunil küüditati ka Eestist trotskiste Siberisse. Eesti NSV ajalooõpikutes kirjutati, et Anvelt, Pöögelmann jt eesti kommunistid olid trotskistid ja said paraja palga...
http://www.trueinform.ru/modules.php?name=News&sid=46567
http://dazzle.ru/antifascism/snvggrtdf.shtml

Näiteks Timothy Snyder lükkab tagasi levinud ettekujutuse Hitlerist kui marurahvuslasest – natsionalism oli vaid instrument masside mobiliseerimiseks ja võimu kindlustamiseks.
Hitleri tõeline siht oli luua riigita tsoonid, milles rassisõda kui ainus tõeline loodusseadus saaks puhtal kujul realiseeruda. Hitleri poliitika oli järelikult sisuliselt bioloogiline ja mõõdult kogu planeeti hõlmav.

https://aif.ru/society/history/es_rodom_iz_ss_koncepciyu_evrosoyuza_sozdali_v_fashistskoy_germanii
http://www.segodnia.ru/content/122342

tavaline Lääne

Vasta kommentaarile

Eesti ühiskond edendab tavalist Lääne demokraatiat igati loomulik ju eesti inimesed toovad esile erinevaid seisukohti väärtusi. Ilmselt osalemas ka Eesti elavaid teisest kodakondsusest ja rahvusest inimesi mis samuti võimalik kui austatakse Eesti õigusruumi ja muide komberuumi loomulik värk. Kui lausa jutti vedada siis kuidas suhestub teat liikumistesse Donbassi oma poiss Ruslan kuid tegu ju Eesti kodanikuga ja see on Eesti kodaniku õigus. Mis olukorras on Donbassi poisid ja tüdrukud teab keegi või ei huvita miskis Donbass? Mis muud kui edu demokraatiale Eesti seadusi respekteerides ja Eesti komberuumi austades. Tolle sõna komberuum eest austusavaldus tublile bioloogile seenelisele vaid edu seeneretkedel.

Tore,

Vasta kommentaarile

Esimese pika tiraadi toetajad võib kõik põhiseaduse alusel riigireeturiteks kuulutada, vanglad uued, valik nende.

Aga rahvuslastele jõudu põhiseaduse elluviimisel!

Laadimine...Laadimine...